Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok

LinkTech K593 Şarj Kablosu Fiyatları

Linktech K593 Safe Iph Lightning 90 Derece Data/şarj Kablosu 3a 1.5mt

Satıcı: A&G Monarque

319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 319.00
Linktech K593 Safe İph Lightning 90 Derece Data/Şarj Kablosu 3A 1.5Mt

Satıcı: ModaCepte

324,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 324.80
Linktech K593 Safe iPh Lightning 90 Derece Data/Şarj Kablosu 3A 1.5mt

Satıcı: ModaCepte

342,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 342.86
Linktech K593 Safe iPh Lightning 90 Derece Data/Şarj Kablosu 3A 1.5mt

Satıcı: fecrtoptan

342,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 342.86
Linktech K593 Safe iPh Lightning 90 Derece Data/Şarj Kablosu 3A 1.5mt

Satıcı: Koza Ebrar

353,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 353.68
Linktech K593 Safe iPh Lightning 90 Derece Data/Şarj Kablosu 3A 1.5mt

Satıcı: Koza Ebrar

353,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 353.68
Linktech K593 Safe Iph Lightning 90 Derece Data/şarj Kablosu 3a 1.5mt

Satıcı: cepnet bilişim

355,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 355.00
Linktech K593 Safe iPh Lightning 90 Derece Data/Şarj Kablosu 3A 1.5mt Yeşil

Satıcı: fecrtoptan

360,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 370.9
Linktech K593 Safe iPh Lightning 90 Derece Data/Şarj Kablosu 3A 1.5mt Gri

Satıcı: fecrtoptan

360,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 370.9
Linktech K593 Safe iPh Lightning Data Şarj Kablosu Gri

Satıcı: fecrtoptan

360,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 360.90
Linktech K593 Safe iPh Lightning Data Şarj Kablosu Gri

Satıcı: AkıllıAsistan

360,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 360.90

LinkTech K593 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

LinkTech K593 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok

LinkTech K593 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu Apple Lightning
• Çoklu Çıkış Yok
• Apple Lightning Özelliği 3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

LinkTech K593 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.