Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok

LinkTech K594 Safe Şarj Kablosu Fiyatları

Linktech K594 Safe Type-c Usb 90 Derece Gamer Oyuncu Şarj Kablosu, GREEN

Satıcı: cepnet bilişim

319,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 329.5
Linktech K594 Safe Type-c Usb 90 Derece Yan Girişli Gamer Oyuncu Şarj Kablosu

Satıcı: cepnet bilişim

319,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 319.50
LinkTech K594 Safe Type-c Usb 90 Derece Gamer Oyuncu Şarj Kablosu

Satıcı: Koza Ebrar

324,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

3 324.81
Linktech K594 Safe Type-c - Usb 90 Derece Data/şarj Kablosu 3a 1.5mt

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 340.00
Linktech K594 Safe Type-C - USB 90 Derece Data/Şarj Kablosu 3A 1.5mt

Satıcı: fecrtoptan

342,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 342.86
Linktech K594 Safe Type-C - USB 90 Derece Data/Şarj Kablosu 3A 1.5mt

Satıcı: fecrtoptan

342,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 342.86
Linktech K594 Safe Type-C - USB 90 Derece Data/Şarj Kablosu 3A 1.5mt

Satıcı: Koza Ebrar

353,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 353.68
Linktech K594 Safe Type-C - USB 90 Derece Data/Şarj Kablosu 3A 1.5mt Beyaz

Satıcı: cepnet bilişim

355,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 365
LinkTech K594 Safe Type-c Usb 90 Derece Yan Girişli Gamer Oyuncu Şarj Kablosu - Mavi

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI | 108 yorum

359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 359.00
LinkTech K594 Safe Type-c Usb 90 Derece Yan Girişli Gamer Oyuncu Şarj Kablosu - Gri

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI | 108 yorum

359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 359.00
Linktech K594 Safe Type-C - USB 90 Derece Data/Şarj Kablosu 3A 1.5mt Siyah

Satıcı: fecrtoptan

360,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 370.9
Linktech K594 Safe TYPE-C USB 90 Derece Şarj Kablosu Gri

Satıcı: fecrtoptan

360,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

12 360.90
Linktech K594 Safe Type-C USB 90 Derece Şarj Kablosu Yeşil

Satıcı: fecrtoptan

360,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 360.90

LinkTech K594 Safe Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

LinkTech K594 Safe Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
1 m
Yok

LinkTech K594 Safe Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

LinkTech K594 Safe Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.