Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
30 W

LinkTech K596 Şarj Kablosu Fiyatları

Linktech K596 27W Type-C - Lightning 90 Derece Data/Şarj Kablosu 1.5mt Yeşil

Satıcı: cepnet bilişim

485,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 495
Linktech K596 27 W Type-C To Lightning 1.5 M Data Şarj Kablosu Gri

Satıcı: fecrtoptan

512,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 512.77
Linktech K596 27W Type-C - Lightning 90 Derece Data/Şarj Kablosu 1.5Mt

Satıcı: ModaCepte

536,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 536.60
Linktech Gaming 90° 30W Metal Başlı Örgülü 1500mm Type-C Lightning Şarj Kablosu

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 555.00
Linktech K596 27W Type-C - Lightning 90 Derece Data/Şarj Kablosu 1.5mt

Satıcı: ModaCepte

566,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 566.44
Linktech K596 27W Type-C - Lightning 90 Derece Data/Şarj Kablosu 1.5mt

Satıcı: ModaCepte

566,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 566.44
Linktech K596 27W Type-C - Lightning 90 Derece Data/Şarj Kablosu 1.5mt

Satıcı: Koza Ebrar

584,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 584.32
Linktech K596 27W Type-C - Lightning 90 Derece Data/Şarj Kablosu 1.5mt

Satıcı: Koza Ebrar

584,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 584.32
Linktech K596 27w Type-c - Lightning 90 Derece Data/şarj Kablosu 1.5mt

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

586,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 586.25
Linktech K596 27W Type-C - Lightning 90 Derece Data/Şarj Kablosu 1.5mt Gri

Satıcı: fecrtoptan

596,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 606.25
Linktech K596 27W Type-C - Lightning 90 Derece Data/Şarj Kablosu 1.5mt Mavi

Satıcı: fecrtoptan

596,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 606.25

LinkTech K596 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

LinkTech K596 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
30 W

LinkTech K596 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 30 W
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Diğer Özellikler L Tipi Uç

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu Apple Lightning
• Çoklu Çıkış Yok
• Apple Lightning Özelliği 3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

LinkTech K596 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.