Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
60 W

LinkTech K604 Şarj Kablosu Fiyatları

Linktech K604 Safe PD 60W Hızlı Şarj 3A Tip-C Tip-C Şarj Kablosu

Satıcı: cepnet bilişim

230,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 240
Linktech K604 Safe Type-C - Type-C 60W Hızlı Şarj Kablosu 1Mt Siyah

Satıcı: ModaCepte

276,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 276.20
Linktech K604 Safe Type-C - Type-C 60W Hızlı Şarj Kablosu 1Mt Beyaz

Satıcı: ModaCepte

276,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 276.20
LinkTech K604 Safe Type-C - Type-C 60W Hızlı Data ve Şarj Kablosu 1mt

Satıcı: cepnet bilişim

280,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 290
LinkTech K604 Safe Type-C - Type-C 60W Hızlı Şarj Kablosu 1mt Siyah

Satıcı: ModaCepte

291,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 291.56
Linktech K604 Safe Usb-C/type-C Pd 60W Şarj Kablosu

Satıcı: fecrtoptan

291,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 291.56
Linktech K604 Safe PD 60W Hızlı Şarj 3A Tip-C Tip-C Şarj Kablosu

Satıcı: FİXERA1

300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 300.00
LinkTech K604 Safe Type-C - Type-C 60W Hızlı Şarj Kablosu 1mt Siyah

Satıcı: Koza Ebrar

300,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 300.76
LinkTech K604 Safe Type-C - Type-C 60W Hızlı Şarj Kablosu 1mt Beyaz

Satıcı: Koza Ebrar

300,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 300.76
LinkTech K604 Safe Type-C - Type-C 60W Hızlı Şarj Kablosu 1mt Siyah

Satıcı: fecrtoptan

306,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 316.9

LinkTech K604 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

LinkTech K604 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
60 W

LinkTech K604 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 20V/3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

LinkTech K604 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.