Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Livx
289,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
1 289.83 LivX Solid 100w 5a Type C To Type C PD 2.0 5 Gbps 3 Metre Hızlı Şarj Ve Data Kablosu Halat Örgülü Space Gray TCT-03Satıcı: LivX
279,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
2 279.90 Livx Solid 100W 5A Type C To iPhone 15 Plus Pro Max Hızlı Şarj ve Data Kablosu Halat Örgülü Space Gray 3 MetreSatıcı: LivX | 1 yorum
289,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
3 289.90 LivX Solid 100W 5A Type C to Type C iPhone 15 Plus Pro Max Hızlı Şarj ve Data Kablosu Halat Örgülü Space Gray 3 MetreSatıcı: LivX
289,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
4 289.90 LivX Solid Tct-03 100 W 5A Type-C To Type-C Pd 2.0 5 Gbps 3 M Halat Örgülü Space Gray Hızlı Şarj ve Data KablosuSatıcı: LivX
269,90 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 279.9