Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
12 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Mcdodo CA-106 Şarj Kablosu Fiyatları

Mcdodo Ca-1060 Lightning Dijital Göstergeli Data-Şarj Kablosu 3A 1.2M, Siyah

Satıcı: MAVERA TEKNOLOJI

447,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 457
Mcdodo Dijital Iphone Hızlı Data Şarj Kablo 3A 1.2M Siyah CA-1060

Satıcı: Vipfiyat

449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 449.10
Mcdodo Dijital Iphone Hızlı Data Şarj Kablo 3A 1.2M Siyah Ca-1060

Satıcı: VİPFİYAT

449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 449.10
Mcdodo Ca-1060 Lightning Dijital Göstergeli Data-şarj Kablosu 3a 1.2m-siyah

Satıcı: Vipfiyat

449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 449.10
Mcdodo Dijital Apple iPhone Uyumlu Hızlı Data Şarj Kablo 3A 1.2M Siyah Ca-1060 (526219070)

Satıcı: micromart

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 499.00
Mcdodo 12W Lightnin Dijital Gösterge Kablolu 449,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 459
Mcdodo DİJİTAL EKRANLI LİGHTNİNG HIZLI DATAŞARJ KABLOSU 3A 1.2MSİYAH

Satıcı: Vipfiyat

525,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 525.00
Mcdodo DİJİTAL EKRANLI LİGHTNİNG HIZLI DATAŞARJ KABLOSU 3A 1.2MSİYAH

Satıcı: MAVERA TECHNOLOGY

525,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 525.00
MCDODO CA-1060 DİJİTAL EKRANLI Usb-A To Lightning HIZLI DATA-ŞARJ KABLOSU 3A 1.2M

Satıcı: Harcabitmez

568,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 568.05
Mcdodo Dijital Iphone Hızlı Data Şarj Kablo 3A 1.2M Siyah CA-1060

Satıcı: Mcdodo

773,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 773.10
Mcdodo Ca-1060 Dijital Ekranlı Usb-Ato Lightning Hızlı Data-Şarj Kablosu 3A 1.2M

Satıcı: Mcdodo

859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 859.00

Mcdodo CA-106 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Mcdodo CA-106 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
12 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Mcdodo CA-106 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 12 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu Apple Lightning
• USB Standardı USB 2.0
• Çoklu Çıkış Yok
• Apple Lightning Özelliği 3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Var
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Mcdodo CA-106 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.