Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Veri Hızı:
0.48 Gbps
USB Standardı:

Mcdodo CA-2080 Şarj Kablosu Fiyatları

Mcdodo CA-2080 Ligtning 3A Şeffaf Başlıklı Hızlı Data ve Şarj Kablosu

Satıcı: Teknoreyonum

289,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

1 299
Mcdodo Ca-2080 Lightning 3a Şeffaf Başlıklı Hızlı Data Aktarım Ve Şarj Kablosu Siyah-1.2 Metre

Satıcı: Teknoreyonum

431,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 431.10
Mcdodo Ca-2080 Lightning 3a Şeffaf Başlıklı Hızlı Data Aktarım Ve Şarj Kablosu Siyah-1.2 Metre

Satıcı: Teknoreyonum

459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 459.00
Mcdodo CA-2080 İphone 100W Hızlı Data ve Şarj Kablo Siyah-1.2Mt

Satıcı: Vipfiyat

486,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 486.90
Mcdodo Ca-2080 İphone 100W Hızlı Data Ve Şarj Kablo Siyah-1.2Mt

Satıcı: VİPFİYAT

486,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 486.90
Mcdodo Ca-2080 Lightning 3a Şeffaf Başlıklı Hızlı Data Aktarım Ve Şarj Kablosu Siyah-1.2 Metre

Satıcı: Vipfiyat

486,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 486.90
Mcdodo Ca-2080 Lightning 3a Şeffaf Başlıklı Hızlı Data Aktarım Ve Şarj Kablosu Siyah-1.2 Metre

Satıcı: Vipfiyat

519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 519.00
Mcdodo Ca-2080 Lightning 3A Şeffaf Başlıklı Data Aktarım Ve Şarj Kablosu Siyah - 1.2M

Satıcı: Mcdodo

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 599.00
Mcdodo CA-2080 İphone 100W Hızlı Data ve Şarj Kablo Siyah-1.2Mt

Satıcı: NJOY ONLİNE

759,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 759.33

Mcdodo CA-2080 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Mcdodo CA-2080 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
0.48 Gbps

Mcdodo CA-2080 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Güvenlik Özellikleri Sıcaklık Koruması
• Diğer Özellikler Altın Kaplama Uç

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu Apple Lightning
• USB Standardı USB 2.0
• Çoklu Çıkış Yok
• Apple Lightning Özelliği 3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Mcdodo CA-2080 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.