Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok

Mcdodo CA-2271 Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

Mcdodo CA-2271 TypeC Q.c 4.0 1M Data Şarj Kablo Siyah

Satıcı: akyoliletisimtt

289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 289.00
Mcdodo CA-2271 TypeC Q.c 4.0 1M Data Şarj Kablo Siyah

Satıcı: micromart

507,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 507.40
Mcdodo Ca-2271 Typec Q.c 4.0 Data-Şarj Kablo 1M - Siyah

Satıcı: VİPFİYAT

531,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 531.00
Mcdodo Ca-2271 Typec Q.c 4.0 Data-şarj Kablo 1m - Siyah

Satıcı: Vipfiyat

531,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 531.00
Mcdodo CA-2271 TypeC Q.c 4.0 Data-Şarj Kablo 1m - Siyah

Satıcı: Vipfiyat

531,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

5 531.01
Mcdodo TYPEC Q.C 4.0 DATA-ŞARJ KABLO 1M - SİYAH

Satıcı: Vipfiyat

580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 580.00
Mcdodo CA-2271 Type-C Data ve Şarj Kablosu 1m Siyah Hızlı Veri Aktarım ve Güvenli Şarj

Satıcı: ICONIC PREMIUM | 106 yorum

589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 589.00
MCDODO CA-2271 Type-C Q.C 4.0 Hızlı Data-Şarj Kablosu 1m - Siyah

Satıcı: Vipfiyat

590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

8 600
Mcdodo TYPEC Q.C 4.0 DATA-ŞARJ KABLO 1M - SİYAH

Satıcı: ICONIC PREMIUM

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 599.00
Mcdodo Ca-2271 Usb-A To Type-C Qc 4.0 Hızlı Data Şarj Kablosu 1M Siyah

Satıcı: Mcdodo

659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 659.00

Mcdodo CA-2271 Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Mcdodo CA-2271 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Mcdodo CA-2271 Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
1 m
Yok

Mcdodo CA-2271 Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Mcdodo CA-2271 Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.