Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Var
Manyetik Uç:
Yok
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Mcdodo CA-2370 Şarj Kablosu Fiyatları

Mcdodo CA-2370 Lightning Power Off Hızlı Data/şarj Kablosu 1.2m-Siyah

Satıcı: mastersonic | 19 yorum

330,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 330.00
Mcdodo Ca-2370 Lightning Power Off Hızlı Data-Şarj Kablosu 1.2M - Siyah

Satıcı: Elektro Sepeti

378,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 378.60
Mcdodo IPHONE 3A POWER OFF HIZLI DATA ŞARJ KABLO 1.2M-SİYAH

Satıcı: mastersonic

410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 410.00
Mcdodo IPHONE 3A POWER OFF HIZLI DATA ŞARJ KABLO 1.2M-SİYAH

Satıcı: Vipfiyat

410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 410.00
Mcdodo CA-2370 İphone 3A Power Off Hızlı Data Şarj Kablo 1.2m-Siyah

Satıcı: Vipfiyat

448,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 448.20
Mcdodo Ca-2370 İphone 3A Power Off Hızlı Data Şarj Kablo 1.2M-Siyah

Satıcı: VİPFİYAT

448,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 448.20
Mcdodo Ca-2370 Iphone 3a Power Off Hızlı Data Şarj Kablo 1.2m-siyah

Satıcı: Vipfiyat

448,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 448.20
Mcdodo CA-2370 İphone 3A Power Off Hızlı Data Şarj Kablo 1.2m-Siyah

Satıcı: Vipfiyat

498,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 508
Mcdodo CA-2370 İphone 3A Power Off Hızlı Data Şarj Kablo 1.2m-Siyah

Satıcı: Mcdodo

593,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 593.10
Mcdodo Ca-2370 Lightning Power Off Hızlı Data/Şarj Kablosu 1.2M, Siyah

Satıcı: Mcdodo Türkiye

659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 sn önce

10 669

Mcdodo CA-2370 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Mcdodo CA-2370 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
0.48 Gbps

Mcdodo CA-2370 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery)
• Güvenlik Özellikleri Otomatik Güç Kapatma

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu Apple Lightning
• Çoklu Çıkış Yok
• Apple Lightning Özelliği 3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Var
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Mcdodo CA-2370 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.