Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
60 W

Mcdodo CA-2770 Şarj Kablosu Fiyatları

Mcdodo Ca2770 60W Usbc To Usbc Kb, Beyaz 199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 209
Mcdodo 60W Usb-C To Usb-C Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 3A Beyaz 1.2 Metre 480Mbps Naylon Örgü

Satıcı: Evax Bilişim

263,05 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 273.05
Mcdodo CA-2771 USB-A TO Type-C Q.C 4.0 Hızlı Data-Şarj Kablosu 1m - Siyah

Satıcı: Teknoreyonum

341,05 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 351.05
Mcdodo CA-2771 60W Typec Typec Şarj ve Data Kablo 1.2Mt - Siyah

Satıcı: Teknoreyonum

395,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 395.10
Mcdodo CA-2770 60W USB -C TO USB-C ŞARJ VE DATA KABLOSU BEYAZ - 1.2 M

Satıcı: VORTECH

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 399.00
Mcdodo CA-2770 60W USB -C To Usb-C Şarj ve Data Kablosu Beyaz - 1.2 M

Satıcı: Vipfiyat

404,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 404.10
Mcdodo CA-2770 60W USB -C To Usb-C Şarj ve Data Kablosu Beyaz - 1.2 M

Satıcı: Vipfiyat

404,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 404.11
Mcdodo Ca-2770 60W Usb -C To Usb-C Şarj Ve Data Kablosu Beyaz - 1.2 M

Satıcı: Elektro Sepeti

419,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 419.30
Mcdodo CA-2770 60 W Type-c To Type-c Şarj Ve Data Kablosu Beyaz - 1.2 M

Satıcı: akyoliletisimtt

439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 439.00
Mcdodo CA-2770 60 W Type-c To Type-c Şarj Ve Data Kablosu Beyaz - 1.2 M

Satıcı: micromart

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 449.00
Mcdodo CA-2770 60W USB -C To Usb-C Şarj ve Data Kablosu Beyaz - 1.2 M

Satıcı: Mcdodo

449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 449.10
Mcdodo Ca-2770 60W Usb -C To Type-C Şarj Ve Data Kablosu Beyaz - 1.2M

Satıcı: Mcdodo

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 499.00

Mcdodo CA-2770 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Mcdodo CA-2770 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
60 W

Mcdodo CA-2770 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 20V/3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

VARYANT

• Ürün Kodları CA-2770 CA-2771

Mcdodo CA-2770 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.