Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Var
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
100 W

Mcdodo CA-2840 Şarj Kablosu Fiyatları

Mcdodo Ca-2840 Type-C To Type-C 100W Led Işikli Power Off Hızlı Data Şarj Kablosu 1.2M, Siyah

Satıcı: Teknoreyonum

488,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 498
Mcdodo CA-2840 Type-C To Type-C 100W Led Işıklı Power Off Hızlı Data Şarj Kablosu 1.2m - Siyah

Satıcı: Teknoreyonum

548,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 548.10
Mcdodo Ca-2840 Type-C To Type-C 100W Led Işıklı Hılzı Data Şarj Kablosu 1.2 M - Siyah 499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 509
Mcdodo CA-2840 TypeC TypeC 100W Ledli Power Off Hızlı Data Sarj Kablo 1.2m-Siyah

Satıcı: Vipfiyat

629,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 629.10
Mcdodo Ca-2840 Typec Typec 100W Ledli Power Off Hızlı Data Sarj Kablo 1.2M-Siyah

Satıcı: VİPFİYAT

629,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 629.10
Mcdodo CA-2840 TypeC TypeC 100W Ledli Power Off Hızlı Data Sarj Kablo 1.2m Siyah

Satıcı: Vipfiyat

629,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 629.10
Mcdodo Ca-2840 Typec Typec 100w Ledli Power Off Hızlı Data Sarj Kablo 1.2m-siyah

Satıcı: Vipfiyat

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 699.00
MCDODO CA-2840 TYPE-C TO TYPE-C 100W LED IŞIKLI POWER OFF HIZLI DATA ŞARJ KABLOSU 1.2M - SİYAH

Satıcı: Mcdodo

989,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 989.10
Mcdodo CA-2840 TYPE-C TO TYPE-C 100W LED IŞIKLI POWER OFF HIZLI DATA ŞARJ KABLOSU 1.2M - SİYAH

Satıcı: Mcdodo

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1099.00
Mcdodo Ca-2840 Type-C To Type-C 100W Led Işıklı Power Off Hızlı Data Şarj Kablosu 1.2M - Siyah

Satıcı: Mcdodo

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 1099.00

Mcdodo CA-2840 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Mcdodo CA-2840 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
100 W

Mcdodo CA-2840 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 20V/5A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Var
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Mcdodo CA-2840 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.