Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
65 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Mcdodo CA-3131 Şarj Kablosu (1.5 m) Fiyatları

Mcdodo Ca- 3131 65W Pd Type-C Şarj Kablosu Siyah 249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 259
Mcdodo Ca-3131 65W Pd Type-C To Type-C Şarj Ve Data Kablosu 1.5M, Siyah

Satıcı: Voultage

389,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 399
Mcdodo 65W PD Type-C to Type-C Şarj ve Data Kablosu 1.5m - Siyah

Satıcı: Voultage

389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 389.00
Mcdodo CA-3131 65W Pd Type-C To Type-C Şarj ve Data Kablosu 1.5m - Siyah

Satıcı: Vipfiyat | 198 yorum

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 399.00
Mcdodo 65W PD Type-C to Type-C Şarj ve Data Kablosu 1.5m - Siyah

Satıcı: VORTECH

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 399.00
Mcdodo Ca-3131 65w Pd Typec Typec Şarj Data Kablo 1.5m - Siyah

Satıcı: lindora

412,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 412.00
Mcdodo CA-3131 65W Pd TypeC TypeC Şarj Data Kablo 1.5m - Siyah

Satıcı: Lindora

417,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 417.05
Mcdodo CA-3131 65W Pd TypeC TypeC Şarj Data Kablo 1.5m - Siyah

Satıcı: Vipfiyat

449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 449.10
Mcdodo Ca-3131 65W Pd Typec Typec Şarj Data Kablo 1.5M - Siyah

Satıcı: VİPFİYAT

449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 449.10
Mcdodo Ca-3131 65w Pd Type-c To Type-c Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 1.5m - Siyah

Satıcı: Vipfiyat

449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 449.10
Mcdodo Ca-3131 65w Pd Typec Typec Şarj Data Kablo 1.5m - Siyah

Satıcı: micromart

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 499.00

Mcdodo CA-3131 Şarj Kablosu (1.5 m) Fiyat Geçmişi

Mcdodo CA-3131 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Mcdodo CA-3131 1.5 m Şarj Kablosu 1.5 m 249,00 TL
Mcdodo CA-3130 1.2 m Şarj Kablosu 1.2 m 349,00 TL

Mcdodo CA-3131 Şarj Kablosu (1.5 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
65 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Mcdodo CA-3131 Şarj Kablosu (1.5 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 65 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD 3.0
• Güvenlik Özellikleri Gerilim Koruması Şarj Koruması Sıcaklık Koruması

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.5 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Mcdodo CA-3131 Şarj Kablosu İle En Çok Karşılaştırılan Şarj Kabloları

Mcdodo CA-3131 Şarj Kablosu (1.5 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.