Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Var
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
100 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Mcdodo CA-3150 Şarj Kablosu Fiyatları

Mcdodo Ca-3150 Type-C 100W Led Işikli Power Off Süper Hızlı Data/Şarj Kablosu 1.2M, Siyah

Satıcı: Vipfiyat

455,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 465.04
Mcdodo CA-3150 Type-C 100W Power Off Süper Hızlı Data/şarj Kablo 1.2m-Siyah

Satıcı: Vipfiyat

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 559
Mcdodo CA-3150 Type-C 100W Power Off Süper Hızlı Data/şarj Kablo 1.2m-Siyah

Satıcı: Vipfiyat

647,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 647.10
Mcdodo Ca-3150 Type-C 100W Power Off Süper Hızlı Data/Şarj Kablo 1.2M-Siyah

Satıcı: VİPFİYAT

647,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

4 647.10
Mcdodo Ca-3150 Type-c 100w Power Off Süper Hızlı Data/şarj Kablo 1.2m-siyah

Satıcı: Vipfiyat

647,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 647.10
Mcdodo CA-3150 Type-C 100W LED Işıklı Power Off Süper Hızlı Data/şarj Kablosu 1.2m-Siyah

Satıcı: Vipfiyat | 26 yorum

719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 719.00
Mcdodo 100W USB TYPE-C HIZLI ŞARJ DATA KABLOSU 1,5M LED IŞIKLI

Satıcı: Vipfiyat

719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 719.00
Mcdodo CA-3150 Type-C 100W Power Off Süper Hızlı Data/şarj Kablo 1.2m-Siyah

Satıcı: Mcdodo

719,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 719.10
Mcdodo 100W USB TYPE-C HIZLI ŞARJ DATA KABLOSU 1,5M LED IŞIKLI

Satıcı: Mcdodo | 2 yorum

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 799.00
Mcdodo Ca-3150 Usb-A To Type-C 100W Led Işıklı Power Off Süper Hızlı Data/Şarj Kablosu 1.2M - Siyah

Satıcı: Mcdodo

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

10 799.00

Mcdodo CA-3150 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Mcdodo CA-3150 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
100 W
0.48 Gbps

Mcdodo CA-3150 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 6A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Var
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Mcdodo CA-3150 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.