Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
2 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
240 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Mcdodo CA-3311 Şarj Kablosu (2 m) Fiyatları

Mcdodo Ca-3311 Typec Typec 240W Hızlı Data Şarj Kablo 2Mt, Siyah

Satıcı: Teknoreyonum

438,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 448
Mcdodo TYPEC TYPEC 240W HIZLI DATA ŞARJ KABLO 2MT SİYAH

Satıcı: Vipfiyat

597,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 597.00
Mcdodo TYPEC TYPEC 240W HIZLI DATA ŞARJ KABLO 2MT SİYAH

Satıcı: Teknoreyonum

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 599.00
Mcdodo CA-3311 TypeC Typec 240W Hızlı Data Şarj Kablo 2mt Siyah

Satıcı: teknolojimarketim

626,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 626.94
Mcdodo CA-3311 Typec Typec 240W Hızlı Data Şarj Kablo 2mt Siyah

Satıcı: ICONIC PREMIUM | 103 yorum

629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 629.00
Mcdodo Ca-3311 Typec Typec 240w Hızlı Data Şarj Kablo 2mt Siyah

Satıcı: Teknoreyonum

629,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 629.10
Mcdodo CA-3311 TypeC Typec 240W Hızlı Data Şarj Kablo 2mt Siyah

Satıcı: Mcdodo

719,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 719.10
Mcdodo Ca-3311 Type-C To Type-C 240W Hızlı Data Ve Şarj Kablosu 2M - Siyah

Satıcı: Mcdodo

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 799.00
Mcdodo CA-3311 TypeC Typec 240W Hızlı Data Şarj Kablo 2mt Siyah

Satıcı: micromart

859,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 859.14
Mcdodo CA-3311 TypeC Typec 240W Hızlı Data Şarj Kablo 2mt Siyah

Satıcı: Vipfiyat

819,18 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 829.18

Mcdodo CA-3311 Şarj Kablosu (2 m) Fiyat Geçmişi

Mcdodo CA-3311 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Mcdodo CA-3311 2 m Şarj Kablosu 2 m 438,00 TL
Mcdodo CA-3310 1.2 m Şarj Kablosu 1.2 m 601,14 TL

Mcdodo CA-3311 Şarj Kablosu (2 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
2 m
Yok
240 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Mcdodo CA-3311 Şarj Kablosu (2 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 240 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD 3.1
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması Gerilim Koruması Sıcaklık Koruması
• Diğer Özellikler Altın Kaplama Uç

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• USB Standardı USB 2.0
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 48V/5A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 2 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Mcdodo CA-3311 Şarj Kablosu İle En Çok Karşılaştırılan Şarj Kabloları

Mcdodo CA-3311 Şarj Kablosu (2 m) Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

GameVPR Profil Resmi

8 yorum

GameVPR Admin PD 3.1 kablo, sitede açıklamalar kısmında 4. sırada "PD3.1 hızlı şarj" yazıyor. (https://www.mcdodo.com.tr/mcdodo-ca-3311-type-c-240w-hizli-data-ve-sarj-kablosu-2m-siyah)
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.