Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
100 W

Mcdodo CA-3610 100W Şarj Kablosu (1.2 m) Fiyatları

Mcdodo Ca-3610 100w Typec Typec Hızlı Şarj Data Kablo 1.2m-siyah

Satıcı: lindora

601,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 601.14
Mcdodo Ca-3610 100w Typec Typec Hızlı Şarj Data Kablo 1.2m-siyah

Satıcı: micromart | 11 yorum

644,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 644.14
Mcdodo CA-3610 100W TypeC TypeC Hızlı Şarj Data Kablo 1.2m-Siyah

Satıcı: Vipfiyat

674,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 674.10
Mcdodo Ca-3610 100W Typec Typec Hızlı Şarj Data Kablo 1.2M-Siyah

Satıcı: VİPFİYAT

674,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 674.10
Mcdodo CA-3610 100W TypeC TypeC Hızlı Şarj Data Kablo 1.2m-Siyah

Satıcı: Vipfiyat

674,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 674.10
Mcdodo Ca-3610 100w Type-c To Type-c Dijital Ekranlı Hızlı Şarj & Data Kablosu 1.2m - Siyah

Satıcı: Lindora | 2 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 699.00
Mcdodo CA-3610 100W TypeC TypeC Hızlı Şarj Data Kablo 1.2m-Siyah

Satıcı: Teknoreyonum

746,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 746.10
Mcdodo CA-3610 100W TypeC TypeC Hızlı Şarj Data Kablo 1.2m-Siyah

Satıcı: Mcdodo

1.223,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 1223.10
Mcdodo Ca-3610 Type-C To Type-C Diğital Ekranli Şarj & Data Kablosu 1.2M, Siyah

Satıcı: Mcdodo Türkiye

1.359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

9 1369
Mcdodo Ca-3610 Type-C To Type-C Dijital Ekranlı Power Off Hızlı Şarj & Data Kablosu - Siyah 1.2M

Satıcı: Mcdodo

1.359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 1359.00

Mcdodo CA-3610 100W Şarj Kablosu (1.2 m) Fiyat Geçmişi

Mcdodo CA-3610 100W Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Mcdodo CA-3610 100W Şarj Kablosu (1.2 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
100 W

Mcdodo CA-3610 100W Şarj Kablosu (1.2 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 20V/5A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Var
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Mcdodo CA-3610 100W Şarj Kablosu İle En Çok Karşılaştırılan Şarj Kabloları

Mcdodo CA-3610 100W Şarj Kablosu (1.2 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.