Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Var
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
65 W
USB Standardı:

Mcdodo CA-477 65W Şarj Kablosu Fiyatları

Mcdodo CA-4770 65W Usb-C To Usb-C Şarj ve Data Kablosu- 1.2m - Beyaz

Satıcı: Vipfiyat | 1 yorum

399,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 399.98
MCDODO CA-4770 65W USB-C TO USB-C ŞARJ VE DATA KABLOSU- 1.2M

Satıcı: Vipfiyat

386,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 386.10
Mcdodo Ca-4770 65W Typec Typec Led Işıklı Data Şarj Kablo 1.2M - Beyaz

Satıcı: VİPFİYAT

386,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 386.10
Mcdodo CA-4770 65W Typec Typec Led Işıklı Data Şarj Kablo 1.2M - Beyaz

Satıcı: Vipfiyat

386,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 386.10
Mcdodo CA-4770 65W USB-C TO USB-C ŞARJ VE DATA KABLOSU- 1.2M

Satıcı: Vipfiyat

429,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 439
Mcdodo CA-4770 65W Typec Typec Led Işıklı Data Şarj Kablo 1.2M - Beyaz

Satıcı: Vipfiyat

429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 429.00
MCDODO CA-4770 65W USB-C TO USB-C ŞARJ VE DATA KABLOSU- 1.2M

Satıcı: Mcdodo

449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 449.10
Mcdodo 65W USB-C TO USB-C ŞARJ VE DATA KABLOSU- 1.2M

Satıcı: Mcdodo

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 499.00
Mcdodo Ca-4770 65W Type-C To Type-C Şarj Ve Data Kablosu- 1.2M Siyah Kablo

Satıcı: Mcdodo

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 499.00
Mcdodo Ca-4771 65W Usb-C To Usb-C Şarj Ve Data Kablosu- 1.2M, Siyah

Satıcı: Mcdodo Türkiye

629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 639

Mcdodo CA-477 65W Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Mcdodo CA-477 65W Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
65 W

Mcdodo CA-477 65W Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Var
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Siyah Bej

VARYANT

• Ürün Kodları CA-4770 CA-4771

Mcdodo CA-477 65W Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.