Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Var
Manyetik Uç:
Yok

Mcdodo CA-689 Şarj Kablosu Fiyatları

Mcdodo CA-6890 USB TO TYPE-C Hızlı Şarj Kablosu | Gösterge Işıklı, 6A Akım Destekli

Satıcı: Teknoreyonum

331,55 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 341.55
Mcdodo Ca-6890 Usb Typec Hızlı Şarj Kablosu Işıklı 1.2M Siyah

Satıcı: VİPFİYAT

431,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 431.10
MCDODO CA-6890 USB-A TO TYPE-C Şeffaf Kablo Şarj Işıklı 1.2M Siyah Kablo

Satıcı: Vipfiyat

431,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 431.10
MCDODO CA-6890 USB-A TO TYPE-C 1,2 m Şeffaf Kablo Şarj Işıklı

Satıcı: Vipfiyat

431,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 431.11
Mcdodo Ca-6890 Usb To Type-c Hızlı Şarj Kablosu

Satıcı: teknolojimarketim

463,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 463.54
Mcdodo Ca-6890 Usb To Type-c Hızlı Şarj Kablosu

Satıcı: micromart

479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 479.00
Mcdodo 6A USB TO TYPE-C ŞARJ DATA KABLOSU 1,2M IŞIKLI GRİ

Satıcı: Teknoreyonum

505,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 505.00
Mcdodo CA-6891 USB-A TO TYPE-C 1,2 m Kablo Şarj Işıklı

Satıcı: MAVERA TEKNOLOJI

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 659
Mcdodo Ca-6891 Usb Typec Şarj Data Kablo Şarj Işıklı Siyah 1.2M

Satıcı: VİPFİYAT

665,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 665.10
Mcdodo CA-6891 Usb TypeC Şarj Data Kablo Şarj Işıklı Siyah 1.2m

Satıcı: Vipfiyat

666,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 666.00
Mcdodo USB-A TO TYPE-C 1,2 M KABLO ŞARJ IŞIKLI

Satıcı: Vipfiyat

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 699.00
MCDODO CA-6890 USB-A TO TYPE-C 1,2 m Şeffaf Kablo Şarj Işıklı

Satıcı: Mcdodo

773,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 773.10
Mcdodo CA-6892 USB-A - TYPE-C ŞEFFAF KABLO ŞARJ IŞIĞI İLE BEYAZ

Satıcı: Mcdodo Türkiye

859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 869

Mcdodo CA-689 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Mcdodo CA-689 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok

Mcdodo CA-689 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 6A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

VARYANT

• Ürün Kodları CA-6890 CA-6891 CA-6892

Mcdodo CA-689 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.