Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Var
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
30 W

Mcdodo CA-691 30W Şarj Kablosu Fiyatları

Mcdodo CA-6911 3A Işıklı Usb iPhone Şarj Data Kablosu 1.2m Siyah

Satıcı: MAVERA TEKNOLOJI

289,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 299
Mcdodo CA-6911 3A Işıklı Usb iPhone Şarj Data Kablosu 1.2m Siyah

Satıcı: Vipfiyat

289,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 299
MCDODO CA-6911 USB A TO LİGHTNİNG ŞEFFAF KABLO 1.2 M

Satıcı: Vipfiyat

359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 359.10
Mcdodo Ca-6911 3A Işıklı Usb İphone Şarj Data Kablosu 1.2M Siyah

Satıcı: VİPFİYAT

359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 359.10
Mcdodo Ca-6911 Usb-A To Lightning Led Işıklı Şeffaf Tasarım 1.2M Data Ve Şarj Kablosu - Siyah-Gold

Satıcı: ModaCepte

359,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 359.90
Mcdodo CA-6911 3A Işıklı Usb iPhone Şarj Data Kablosu 1.2m Siyah

Satıcı: ModaCepte

359,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 359.91
Mcdodo CA-6911 3A Işıklı Usb iPhone Şarj Data Kablosu 1.2m Siyah

Satıcı: Vipfiyat

377,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 377.10
Mcdodo USB A TO LİGHTNİNG ŞEFFAF KABLO 1.2 M

Satıcı: mastersonic

379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 379.00
MCDODO CA-6911 USB A TO LİGHTNİNG ŞEFFAF KABLO 1.2 M

Satıcı: ModaCepte

379,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 379.91
Mcdodo USB A TO LİGHTNİNG ŞEFFAF KABLO 1.2 M

Satıcı: Vipfiyat

399,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 399.90
Mcdodo CA-6912 30W Gösterge Işıklı Usb-A To Lightning Şarj ve Data Kablosu 1.2m - beyaz

Satıcı: Teknoreyonum

439,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 449

Mcdodo CA-691 30W Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Mcdodo CA-691 30W Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
30 W

Mcdodo CA-691 30W Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 30 W
• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu Apple Lightning
• Çoklu Çıkış Yok
• Apple Lightning Özelliği 10V/3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Var
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

VARYANT

• Ürün Kodları CA-6911 CA-6912

Mcdodo CA-691 30W Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.