Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Var
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
36 W

Mcdodo CA-694 36W Şarj Kablosu Fiyatları

Mcdodo CA-6940 TYPE-C TO LIGHTNING 36W 1.2m Şeffaf Kablo Şarj Işıklı

Satıcı: Teknoreyonum

339,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 349
Mcdodo CA-6940 36W Typec iPhone Şarj ve Data Kablo 1.2Mt - Siyah

Satıcı: Teknoreyonum

449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 449.10
Mcdodo TYPE-C TO LİGHTNİNG 36W 1.2M ŞEFFAF KABLO ŞARJ IŞIKLI

Satıcı: Teknoreyonum

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 499.00
Mcdodo Ca-6941 36w Type-c To Lightning Şarj Data Kablosu 1,2m Gol

Satıcı: micromart

515,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 515.14
MCDODO CA-6941 TYPE-C TO LİGHTNİNG 36W 1.2m Şeffaf Kablo Şarj Işıklı

Satıcı: Vipfiyat

539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 539.10
Mcdodo Ca-6941 36W Typec İphone Işıklı Data Şarj Kablosu 1.2M - Gold

Satıcı: VİPFİYAT

539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 539.10
Mcdodo CA-6941 36W Typec iPhone Işıklı Data Şarj Kablosu 1.2M - Gold

Satıcı: Vipfiyat

539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 539.10
Mcdodo Ca-6940 36W Typec İphone Şarj Ve Data Kablo 1.2Mt - Siyah

Satıcı: VİPFİYAT

557,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 557.10
MCDODO CA-6940 TYPE-C TO LİGHTNİNG 36W 1.2m Şeffaf Kablo Şarj Işıklı

Satıcı: Vipfiyat

557,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 557.11
Mcdodo TYPE-C TO LİGHTNİNG 36W 1.2M ŞEFFAF KABLO ŞARJ IŞIKLI

Satıcı: Mcdodo

759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 759.00

Mcdodo CA-694 36W Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Mcdodo CA-694 36W Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
36 W

Mcdodo CA-694 36W Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu Apple Lightning
• Çoklu Çıkış Yok
• Apple Lightning Özelliği 12V/3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

VARYANT

• Ürün Kodları CA-6940 CA-6941 CA-6942

Mcdodo CA-694 36W Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.