Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Var
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
10 W
USB Standardı:

Mcdodo CA-7840 Şarj Kablosu (1.2 m) Fiyatları

mcdodo Işikli Lightning Data-Şarj Kablosu 1.2M Siyah

Satıcı: MAVERA TEKNOLOJI

299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 309
Mcdodo Ca-7841 Çift Led Işıklı Usb-A To Lightning Şarj Kablosu 2A 1.2 Metre - Yeşil 249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 259
Mcdodo Ca-7840 Işıklı Usb-A Lightnıng Şarj Kablo Siyah 279,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 289
Mcdodo ÇİFT IŞIKLI LED SWİTCH 2A IPHONE LİGHTNİNG ŞARJ KABLOSU TURUNCU 1.2 METRE

Satıcı: MAVERA TECHNOLOGY

344,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 344.00
Mcdodo ÇİFT IŞIKLI LED SWİTCH 2A IPHONE LİGHTNİNG ŞARJ KABLOSU TURUNCU 1.2 METRE

Satıcı: mastersonic

345,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 345.00
Mcdodo Ca-7840 Led Işıklı İphone Uyumlu Data Şarj Kablo 1.2M-Siyah

Satıcı: VİPFİYAT

377,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 377.10
Mcdodo Iphone Çift Işıklı Led Switch 2a Lightning Şarj Kablosu 1.2 Metre

Satıcı: Vipfiyat

377,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 377.10
Mcdodo CA-7840 Işıklı Lightning Data-Şarj Kablosu 1.2m -Siyah

Satıcı: Vipfiyat

377,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 377.11
Mcdodo Işıklı Iphone Data-şarj Kablosu 120cm-Turuncu CA-7842

Satıcı: Vipfiyat

395,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 395.10
Mcdodo Ca-7842 Led Işıklı İphone Uyumlu Data Şarj Kablo 1.2M-Turuncu

Satıcı: VİPFİYAT

413,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 413.10
Mcdodo CA-7842 Usb-A To Lightning Işıklı Data-Şarj Kablosu 3A 1.2 Metre-Turuncu 379,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 389

Mcdodo CA-7840 Şarj Kablosu (1.2 m) Fiyat Geçmişi

Mcdodo CA-7840 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Mcdodo CA-7840 Şarj Kablosu (1.2 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
10 W

Mcdodo CA-7840 Şarj Kablosu (1.2 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 10 W
• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

VARYANT

• Ürün Kodları CA-7840 CA-7841 CA-7842

Mcdodo CA-7840 Şarj Kablosu (1.2 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.