Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Var
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
36 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Mcdodo CA-8190 36W Şarj Kablosu Fiyatları

Mcdodo CA-8190 Type-c To Lightning 36W 7 Renkli LED Işıklı Şarj Data Kablosu

Satıcı: Vipfiyat

509,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 519
Mcdodo Ca-8190 Typec To İphone 36W 7 Renkli Led Işıklı Şarj Data Kablosu

Satıcı: VİPFİYAT

539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 539.10
Mcdodo CA-8190 Typec To iPhone 36W 7 Renkli LED Işıklı Şarj Data Kablosu

Satıcı: Vipfiyat

539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 539.10
Mcdodo CA-8190 Typec To iPhone 36W 7 Renkli LED Işıklı Şarj Data Kablosu

Satıcı: Vipfiyat

539,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 539.11
Mcdodo CA-8190 Typec To iPhone 36W 7 Renkli LED Işıklı Şarj Data Kablosu

Satıcı: Vipfiyat

491,18 TL + Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 501.18
Mcdodo CA-8190 Typec To iPhone 36W 7 Renkli LED Işıklı Şarj Data Kablosu

Satıcı: Mcdodo

593,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 593.10
Mcdodo TYPE-C TO LİGHNİNG 7 RENKLİ LED IŞIKLI 36W 1.2M KABLO

Satıcı: Vipfiyat

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 599.00
Mcdodo CA-8190 Typec To iPhone 36W 7 Renkli LED Işıklı Şarj Data Kablosu - Siyah - Renk

Satıcı: FTCMOTORS | 6 yorum

620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 620.00
Mcdodo TYPE-C TO LİGHNİNG 7 RENKLİ LED IŞIKLI 36W 1.2M KABLO

Satıcı: Mcdodo

659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 659.00
Mcdodo Ca-8190 Type-C To Lighning 7 Renkli Led Işıklı 36W Kablo 1.2M

Satıcı: Mcdodo

659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 659.00

Mcdodo CA-8190 36W Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Mcdodo CA-8190 36W Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
36 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Mcdodo CA-8190 36W Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 36 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery)

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Var
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Mcdodo CA-8190 36W Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.