Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Var
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Var
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
100 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Mcdodo CA-8800 Şarj Kablosu Fiyatları

MCDODO CA-8800 100W 3İN2 PD HIZLI DATA-ŞARJ KABLOSU 6A 1.2M - SİYAH

Satıcı: MAVERA TEKNOLOJI

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 909
Mcdodo Ca-8800 2 In 3 100W Usb-A/C - Lightning+Micro+Type-C Süper Hızlı Şarj Ve Veri Kablosu 1.2 Metre 899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 899.00
Mcdodo 100W 3İn2 Pd Hızlı Data-Şarj Kablosu 6A 1.2M-Siyah Ca-8800

Satıcı: Vipfiyat

899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 899.10
Mcdodo 100W 3In2 Pd Hızlı Data-Şarj Kablosu 6A 1.2M-Siyah Ca-8800 (534247846)

Satıcı: micromart | 11 yorum

1.031,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 1031.14
Mcdodo 100W 3İn2 Pd Hızlı Data-Şarj Kablosu 6A 1.2M-Siyah Ca-8800

Satıcı: Vipfiyat

1.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 1079.10
Mcdodo 100W 3İn2 Pd Hızlı Data-Şarj Kablosu 6A 1.2M-Siyah Ca-8800

Satıcı: VİPFİYAT

1.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

6 1080.00
Mcdodo 100W 3İN2 PD HIZLI DATA-ŞARJ KABLOSU 6A 1.2M-SİYAH

Satıcı: MAVERA TECHNOLOGY

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 1099.00
Mcdodo 100W 3İN2 PD HIZLI DATA-ŞARJ KABLOSU 6A 1.2M-SİYAH

Satıcı: Vipfiyat

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 1099.00
Mcdodo 100W 3İn2 Pd Hızlı Data-Şarj Kablosu 6A 1.2M-Siyah Ca-8800

Satıcı: Mcdodo

1.403,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 1403.10
Mcdodo Ca-8800 2 In 3 100W Usb-A/C - Lightning+Micro+Type-C Süper Hızlı Şarj Ve Veri Kablosu 1.2M

Satıcı: Mcdodo

1.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

10 1559.00

Mcdodo CA-8800 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Mcdodo CA-8800 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
100 W
0.48 Gbps

Mcdodo CA-8800 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Var
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Mcdodo CA-8800 Şarj Kablosu İle En Çok Karşılaştırılan Şarj Kabloları

Mcdodo CA-8800 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.