Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
20 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Mcdodo CA-8810 Şarj Kablosu Fiyatları

MCDODO CA-8811 20W DİJİTAL GÖSTERGELİ TYPE-C TO LİGHTNİNG PD DATA-ŞARJ KABLOSU-GÜMÜŞ - Gümüş

Satıcı: mastersonic | 4 yorum

539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 539.00
Mcdodo CA-8811 20W Dijital ProType-C TO Lightining Pd-data Şarj Kab.

Satıcı: Lindora

538,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

2 538.65
Mcdodo Ca-8810 Pd 20W Type C To Lighting 3A Hızlı Şarj Kablosu

Satıcı: Vipfiyat

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 559
Mcdodo CA-8811 20W DİJİTAL PRO TYPE-C TO LİGHTİNİNG PD-DATA ŞARJ KABLOSU

Satıcı: Lindora

567,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 567.00
Mcdodo Ca-8811 20W Dijital Göstergeli Type-C To Lightining Pd-Data Şarj Kablosu-Gümüş

Satıcı: MAVERA TEKNOLOJI

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 609
Mcdodo 20W DİJİTAL GÖSTERGELİ TYPE-C TO LİGHTİNİNG PD-DATA ŞAR

Satıcı: Vipfiyat

609,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 609.06
Mcdodo CA-8810 20W Dijital Göstergeli Type-C TO Lightining Pd-data Şar

Satıcı: Vipfiyat

629,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 629.10
Mcdodo 20W Dijital Göstergeli Type-C To Lightning Kablo Ca-8810

Satıcı: VİPFİYAT

629,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 629.10
Mcdodo 20w Dijital Göstergeli Type-c To Lightning Kablo Ca-8810

Satıcı: Vipfiyat

629,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 629.10
Mcdodo CA-8810 Pd 20W Type C To Lighting 3A Hızlı Şarj Kablosu - Siyah

Satıcı: Vipfiyat | 52 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 699.00
Mcdodo Ca-8810 Dijital Ekranlı Type-C To Lightning Data-Şarj Kablosu – Siyah

Satıcı: Mcdodo

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 999.00

Mcdodo CA-8810 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Mcdodo CA-8810 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
20 W
0.48 Gbps

Mcdodo CA-8810 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 20 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery)
• Güvenlik Özellikleri Otomatik Güç Kapatma

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu Apple Lightning
• Çoklu Çıkış Yok
• Apple Lightning Özelliği 3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Var
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Siyah Gri

VARYANT

• Ürün Kodları CA-8810 CA-8811

Mcdodo CA-8810 Şarj Kablosu Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Berat K***** Profil Resmi

21 yorum

Berat K***** Epey "dijital gösterge" özelliğini filtre haline getirir misiniz?
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Bu bağlantıdan listeyebilirsiniz: https://www.epey.com/sarj-kablosu/diger-ozellikler/dijital-gostergeli/
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.