Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
USB Standardı:

Philips DLC3541A Şarj Kablosu Fiyatları

Philips Dlc3541 Usb-c Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 1.2m

Satıcı: erkan2020

217,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 217.50
Philips 3a 45w Usba To Type-c Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 1.2metre Siyah Dlc3541a/00

Satıcı: ENGİZ İLETİŞİM

199,85 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 209.85
Philips 3a 45w Usba To Type-c Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 1.2metre Siyah Dlc3541a/00

Satıcı: EKİN İLETİŞİM

199,90 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 209.9
Philips Dlc3541 Usb-c Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 1.2m

Satıcı: engizshop

248,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 248.56
Philips DLC3541A/00 1.2M UsbA to Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu Siyah

Satıcı: Tekinler Teknoloji

243,00 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 253
Philips DLC3541A/00 1.2M UsbA to Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu Siyah

Satıcı: M-Teknoloji

269,10 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 279.1
Philips 3A 45W Usba To Type-C Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 1.2Metre Siyah Dlc3541a/00

Satıcı: TEKİNLER TEKNOLOJİ

243,00 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 253
Philips Dlc3541a00 1.2m Usba To Type-c Hızlı Şarj Ve Data Kablosu Siy, Siyah

Satıcı: Cmstechnostore

349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 359
Philips 3A 45W Usba To Type-C Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 1.2Metre Siyah Dlc3541a/00

Satıcı: ENHIZLI BİZDE

359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 359.10
Philips Dlc3541A/00 1.2M Usba To Type-C Hızlı Şarj Ve Data Kablosu Siyah

Satıcı: sepetegelsin

412,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 412.70

Philips DLC3541A Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Philips DLC3541A Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok

Philips DLC3541A Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Type-C
• USB Standardı USB 2.0
• Çoklu Çıkış Yok

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Philips DLC3541A Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.