Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Philips DLC5531C Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

Philips DLC5531C C to C Şarj Kablosu, 480 Mbps, Siyah Örgülü- Kutu

Satıcı: Teknosa

219,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 229
Philips DLC5531C C to C Şarj Kablosu, 1.2m, PD DLC5531C/00

Satıcı: teknosa

219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 219.00
Philips DLC5531C 1M 6A 100W Type-C to Type-C Örgülü Hızlı Data ve Şarj Kablosu Siyah

Satıcı: Teknosa

214,62 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 224.62
Philips Dlc5531c/00 Siyah Örgülü Type-c Kablo 1m

Satıcı: Teknosa

219,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 229
Philips DLC5531C 1M 6A 100W Type-C to Type-C Örgülü Hızlı Data ve Şarj Kablosu Siyah

Satıcı: Teknosa | 132 yorum

219,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 229
Philips Dlc5531C Type-C to Type-C, 1m, PD, 480 Mbps, Örgülü Hızlı Data ve Şarj Kablosu Siyah 219,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 229
Philips Dlc5531c/00 1.2 M 480 Mbps Siyah Örgülü C To C Şarj Kablosu 219,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 229
Philips DLC5531C 1M 6A 100W Type-C to Type-C Örgülü Hızlı Data ve Şarj Kablosu Siyah

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

236,55 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 246.55
Philips Ontech - Dlc5531c Type-c To Type-c 1,2mt Pd 480 Mbps Siyah Örgülü Şarj Kablosu

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

249,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 259
Philips DLC5531C 1M 6A 100W Type-C to Type-C Örgülü Hızlı Data ve Şarj Kablosu Siyah

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK | 132 yorum

249,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

10 259
Philips DLC5531C C to C Şarj Kablosu, 1.2m, PD DLC5531C/00

Satıcı: royalgrosss

472,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 472.14

Philips DLC5531C Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Philips DLC5531C Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Philips DLC5531C 1 m Şarj Kablosu 1 m 219,00 TL
Philips DLC5522C 0.5 m Şarj Kablosu 0.5 m 497,00 TL

Philips DLC5531C Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
1 m
Yok
0.48 Gbps

Philips DLC5531C Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Philips DLC5531C Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.