Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
60 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Philips DLC6541C Şarj Kablosu Fiyatları

Philips DLC6541CP/00 60W Usb-C To Usb-C Şarj Kablosu 1 Metre Pembe

Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum

238,67 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 248.67
Philips DLC6541CB/00 60W Usb-C To Usb-C Şarj Kablosu 1.2m, Siyah

Satıcı: Tekinler Teknoloji

323,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 323.10
Philips DLC6541CP/00 60W Usb-C To Usb-C Şarj Kablosu 1.2 Metre Pembe

Satıcı: ENHIZLIBİZDE

329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 329.00
Philips DLC6541CB/00 60W Usb-C To Usb-C Şarj Kablosu 1.2m, Siyah

Satıcı: TEKİNLER TEKNOLOJİ

341,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 341.05
Philips Dlc6541cp/00 60W Usb-C To Usb-C Şarj Kablosu 1.2 Metre Pembe

Satıcı: ENHIZLI BİZDE

359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 359.10
Philips Dlc6541cb/00 60W Usb-C To Usb-C Şarj Kablosu 1.2M, Siyah

Satıcı: ENHIZLI BİZDE

359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 359.10
Philips DLC6541C 60W Type-C to Type-C Şarj Kablosu 1.2m

Satıcı: ModaCepte

359,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 359.91
Philips /00 60W Usb-C To Usb-C Şarj Kablosu 1.2m, Siyah

Satıcı: ENGİZ İLETİŞİM

377,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 377.72
Philips DLC6541CP/00 60W Usb-C To Usb-C Şarj Kablosu 1 Metre Pembe

Satıcı: ModaCepte

379,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 379.91
Philips 60W USB-C to USB-C Şarj Kablosu 1 Metre Pembe

Satıcı: DECİDE

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 399.00

Philips DLC6541C Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Philips DLC6541C Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
60 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Philips DLC6541C Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 60 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• USB Standardı USB 2.0
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 20V/3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Pembe

VARYANT

• Ürün Kodları DLC6541CB/00 DLC6541CP/00 DLC6541CW/00

Philips DLC6541C Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.