Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
2 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
240 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Philips USB-C to USB-C 240W Şarj Kablosu Fiyatları

Philips DLC7060C/00 240W Usb-C To Usb-C Örgülü Şarj Kablosu 2metre Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 17 yorum

332,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 342
Philips Dlc7060c 240W Type-C To Type-C Örgü Şarj Kablosu 2M

Satıcı: ModaCepte

404,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 404.90
Philips DLC7060C/00 240W USB-C to USB-C Örgülü Şarj Kablosu 2 Metre Siyah

Satıcı: TEKİNLER TEKNOLOJİ

439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 439.00
Philips DLC7060C/00 240W Usb-C To Usb-C Örgülü Şarj Kablosu 2metre Siyah

Satıcı: Tekinler Teknoloji

449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 449.10
Philips DLC7060C/00 240W Usb-C To Usb-C Örgülü Şarj Kablosu 2metre Siyah

Satıcı: Modacepte | 17 yorum

449,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 449.90
Philips DLC7060C/00 240W USB-C to USB-C Örgülü Şarj Kablosu 2 Metre Siyah

Satıcı: DECİDE

469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 469.00
Philips Dlc7060c/00 240w Usb-c To Usb-c Örgülü Şarj Kablosu 2m

Satıcı: DECIDE

503,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 503.16
Philips Dlc7060c/00 240w Usb-c To Usb-c Örgülü Şarj Kablosu 2m

Satıcı: ENHIZLIBİZDE

515,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 515.14
Philips DLC7060C/00 240W USB-C to USB-C Örgülü Şarj Kablosu 2m - Siyah 549,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 559
Philips Dlc7060c/00 240W Usb-C To Usb-C Örgülü Şarj Kablosu 2M

Satıcı: ENHIZLI BİZDE

629,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 629.10

Philips USB-C to USB-C 240W Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Philips USB-C to USB-C 240W Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Philips USB-C to USB-C 240W (DLC7030C/00) Şarj Kablosu 1 m 265,33 TL
Philips USB-C to USB-C 240W (DLC7060C/00) Şarj Kablosu 2 m 332,00 TL

Philips USB-C to USB-C 240W Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
2 m
Yok
240 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Philips USB-C to USB-C 240W Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 240 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery)

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• USB Standardı USB 2.0
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 48V/5A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 2 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Philips USB-C to USB-C 240W Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.