Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
20 W

S-link SL-C120 Şarj Kablosu Fiyatları

S-Link Sl-C120 1M Type-C To Lightning Data Ve Şarj (539527912)

Satıcı: simplatecc

220,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 220.00
S-Link Sl-C120 Pd 1M Typec To Lightning Hızlı Şarj Kablosu

Satıcı: Lunatic Gamer Shop

230,27 TL + Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 240.27
S-link SL-C120 1m PD Type C to Lightning 20W Hızlı Şarj Kablosu - Beyaz

Satıcı: SİMPLATECC TEKNOLOJİ

237,50 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 247.5
S-Link Sl-C120 1M Type-C To Lightning Data Ve Şarj (539527912)

Satıcı: herbirivar

281,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 281.26
S-link SL-C120 35W Quick SUPER Charge 1m PD Type C to Lightning Hızlı Data ve Şarj Kablosu - Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 257 yorum

232,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 242
S-LINK SL-C120 35W Quick SUPER Charge 1m PD Type C to Lightning Hızlı Data ve Şarj Kablosu

Satıcı: Segment Store

242,62 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 252.62
S-Link Sl-C120 1M Pd Type C To Lightning 20W Hızlı Şarj Kablosu - Beyaz

Satıcı: Teknoreyonum

323,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 323.10
S-LINK Sl-c120 Pd 1m Typec To Lightning Hızlı Şarj Kablosu

Satıcı: Herbirivar

284,25 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 294.25
S-link SL-C120 1m PD Type C to Lightning 20W Hızlı Şarj Kablosu - Beyaz

Satıcı: blueteknolojim

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 399.00
S-Link Sl-C120 1M Pd Type C To Lightning 20W Hızlı Şarj Kablosu - Beyaz

Satıcı: YEDİGÜN STORE

746,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 746.52

S-link SL-C120 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

S-link SL-C120 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
20 W

S-link SL-C120 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Beyaz

S-link SL-C120 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.