Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
60 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Spigen Essential USB-C to USB-C Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

Spigen USB-C to USB-C 1 Metre Kablo 60W Güç/PPS 2.0 Desteği Super Hızlı Şarj / 480 Mbps Data Aktarım Hızı Type-C Ekstra Dayanıklı Black - ACA08718

Satıcı: Amazon.com.tr

299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 309
Spigen USB-C to USB-C 1 Metre Kablo 60W Güç/PPS 2.0 Desteği Super Hızlı Şarj / 480 Mbps Data Aktarım Hızı Type-C Ekstra Dayanıklı White - ACA08717

Satıcı: Amazon.com.tr

299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 309
Spigen USB-C to USB-C 1 Metre Kablo 60W Güç / PPS 2.0 Super Hızlı Şarj / 480 Mbps Type-C White - ACA08717

Satıcı: Trendyol

299,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 309
Spigen USB-C to USB-C 1 Metre Kablo 60W Güç / PPS 2.0 Desteği Super Hızlı Şarj / 480 Mbps Data Aktarım Hızı Type-C Ekstra Dayanıklı White - ACA08717 - Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 2120 yorum

295,20 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 305.2
Spigen USB-C to USB-C 1 Metre Kablo 60W Güç / PPS 2.0 Desteği Super Hızlı Şarj / 480 Mbps Data Aktarım Hızı Type-C Ekstra Dayanıklı Black - ACA08718 - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 728 yorum

295,20 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 305.2
Spigen Usb-C To Usb-C 1 Metre Kablo 60W Güç / Pps 2.0 Super Hızlı Şarj / 480 Mbps Data Aktarım Hızı Type-C Ekstra Dayanıklı Black

Satıcı: aksesuaradası

404,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 404.90
Spigen USB-C to USB-C 1 Metre Kablo 60W Güç / PPS 2.0 Super Hızlı Şarj / 480 Mbps Type-C White - ACA08717

Satıcı: SmartHanem

689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 689.00

Spigen Essential USB-C to USB-C Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Spigen Essential USB-C to USB-C Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Spigen Essential USB-C to USB-C (ACA08717) Şarj Kablosu 1 m 299,00 TL
Spigen Essential USB-C to USB-C (ACA08719) Şarj Kablosu 2 m 399,00 TL

Spigen Essential USB-C to USB-C Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
60 W
0.48 Gbps

Spigen Essential USB-C to USB-C Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 20V/3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

VARYANT

• Ürün Kodları ACA08717 ACA08718

Spigen Essential USB-C to USB-C Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.