Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
60 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Spigen USB-A to USB-C 60W Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

Spigen USB-A to USB-C 1 Metre Kablo 60W Güç/Hızlı Şarj / 480 Mbps Data Aktarım Hızı Type-C Ekstra Dayanıklı White - ACA08715

Satıcı: Amazon.com.tr

295,20 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 305.2
Spigen USB-A to USB-C 1 Metre Kablo 60W Güç / Hızlı Şarj / 480 Mbps Type-C White - ACA08715

Satıcı: Trendyol

299,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 309
Spigen USB-A to USB-C 1 Metre Kablo 60W Güç / Hızlı Şarj / 480 Mbps Data Aktarım Hızı Type-C Ekstra Dayanıklı White - ACA08715 - Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 905 yorum

295,20 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 305.2
Spigen Usb-A To Usb-C 1 Metre Kablo 60W Güç / Hızlı Şarj / 480 Mbps Data Aktarım Hızı Type-C Ekstra Dayanıklı White

Satıcı: aksesuaradası

404,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 404.90
Spigen USB-A to USB-C 1 Metre Kablo 60W Güç / Hızlı Şarj / 480 Mbps Data Aktarım Hızı Type-C Ekstra Dayanıklı White

Satıcı: AksesuarAdası

404,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 404.91
Spigen Essential 1M Usb-A To Usb-C 60W Kablo Aca08715 Beyaz

Satıcı: Mobiloomm

449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 449.10
Spigen USB-A to USB-C 1 Metre Kablo 60W Güç / Hızlı Şarj / 480 Mbps Type-C White - ACA08715

Satıcı: Bizyeniyiz

451,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 451.25
Spigen USB-A to USB-C 1 Metre Kablo 60W Güç / Hızlı Şarj / 480 Mbps Type-C White - ACA08715

Satıcı: GÖKÇE TEKNOLOJİ

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 499.00
Spigen USB-A to USB-C 1 Metre Kablo 60W Güç / Hızlı Şarj / 480 Mbps Type-C White - ACA08715

Satıcı: Mobiloom

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 499.00
Spigen USB-A to USB-C 1 Metre Kablo 60W Güç / Hızlı Şarj / 480 Mbps Data Aktarım Hızı Type-C Ekstra Dayanıklı White

Satıcı: MOBİLOOM

539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 539.10

Spigen USB-A to USB-C 60W Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Spigen USB-A to USB-C 60W Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Spigen USB-A to USB-C 60W (ACA08715) Şarj Kablosu 1 m 295,20 TL
Spigen USB-A to USB-C 60W 2 m (ACA08716) Şarj Kablosu 2 m 399,00 TL

Spigen USB-A to USB-C 60W Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
60 W
0.48 Gbps

Spigen USB-A to USB-C 60W Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 60 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PPS 2.0

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 20V/3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Beyaz

Spigen USB-A to USB-C 60W Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.