Syrox C107 Şarj Kablosu

Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
18 W

Syrox C107 Şarj Kablosu Fiyatları

Syrox C107 18 W Micro USB Şarj Ve Data Kablosu Beyaz

Satıcı: fizyontek

99,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 99.54
Syrox C107 3.0A 18W 1Mt Eko Micro Usb Şarj & Data Kablosu - Beyaz

Satıcı: Fizyontek

141,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 141.90
Syrox C107 Micro USB Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1mt 3.0A 18W Beyaz

Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR | 646 yorum

98,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 108
Syrox Micro USB Hızlı Şarj ve Data Kablosu 3.0A 18W SYX-C107 Beyaz

Satıcı: Fizyontek

162,67 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 172.67
Syrox C107 Eko 3.0A 18W 1mt USB-A - Micro USB Şarj & Data Kablosu - Beyaz

Satıcı: Fizyontek

162,67 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 172.67
Syrox C107 18W Micro USB Şarj & Data Kablosu

Satıcı: Fizyontek

127,52 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 137.52
Syrox C107 18W Micro Usb Hızlı Şarj & Data Kablosu

Satıcı: AKIN HEDİYELİK

89,10 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 99.1
Syrox C107 Eko 3.0A 18W 1mt USB-A - Micro USB Şarj & Data Kablosu - Beyaz

Satıcı: Erdem Kardeşler Otomotiv

123,30 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 133.3
Syrox C107 Micro USB Girişli 1 m 18W 3.0A Hızlı Şarj ve Data Kablosu Universal Uyumlu - Beyaz

Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR | 8 yorum

128,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 138
Syrox C107 Eko 3.0A 18W 1mt USB-A - Micro USB Şarj & Data Kablosu - Beyaz

Satıcı: Fizyontek

133,63 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 143.63
Syrox C107 3.0A 18W 1mt Eko Micro USB Şarj & Data Kablosu-Beyaz

Satıcı: Fizyontek

162,78 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 172.78
Syrox C107 18W Micro USB Şarj & Data Kablosu

Satıcı: AKIN HEDİYELİK

200,03 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 210.03

Syrox C107 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Syrox C107 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
18 W

Syrox C107 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 18 W
• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Micro-B
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Micro-B Özelliği 3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Beyaz

Syrox C107 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.