Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
10 W

Syrox C65 Şarj Kablosu Fiyatları

Syrox C65 2.0A Micro USB Şarj Ve Data Transfer Kablosu 1.2 M (291227413)

Satıcı: fizyontek

71,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 71.25
Syrox C65 2.0A Micro USB Şarj Ve Data Transfer Kablosu 1.2 M (291227413)

Satıcı: 0nlinekordon

95,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 95.00
Syrox C65 2.0A 1Mt Eko Micro Usb Şarj & Data Kablosu - Beyaz

Satıcı: Fizyontek

111,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 111.70
Syrox 2.0A Eco Micro Şarj & Data Kablosu 1M C65

Satıcı: başkent teknoloji

79,00 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 89
SYROX C65 2,0 MAH S6/S7 1.2 MT MİNİ Mikro Kablo, Beyaz

Satıcı: ArEm Elektrik

129,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

5 139
Syrox C65 Eko 2.0A 1mt USB-A - Micro USB Şarj & Data Kablosu - Beyaz

Satıcı: Fizyontek

129,18 TL + Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 139.18
Syrox 2.0A Eco Micro Şarj & Data Kablosu 1M C65

Satıcı: Fizyontek

96,08 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 106.08
Syrox C65 Micro Usb 2.0 Amper Hızlı Şarj Kablosu, Samsung Ve Android Uyumlu Uzun Ömürlü 100 Cm

Satıcı: GülşenGSM

100,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 110
Syrox 2 MaH Micro usb Küçük Kutulu Kablo SYX-C65

Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR | 179 yorum

95,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 105
Syrox SYX-C65 1 m Micro USB 2.0A Hızlı Şarj ve Veri Aktarım Kablosu – Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Tasarım

Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR | 439 yorum

96,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 106
Syrox C65 Micro Usb 2.0 Amper Hızlı Şarj Kablosu, Samsung Ve Android Uyumlu Uzun Ömürlü 100 Cm

Satıcı: Fizyontek

106,15 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 116.15
Syrox C65 Eko 2.0A 1mt USB-A - Micro USB Şarj & Data Kablosu - Beyaz

Satıcı: Fizyontek

103,44 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 113.44
Syrox C65 2.0A 1mt Eko Micro USB Şarj & Data Kablosu-Beyaz

Satıcı: Fizyontek

135,32 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 145.32
Syrox C65 Micro Usb 2.0 Amper Hızlı Şarj Kablosu, Samsung Ve Android Uyumlu Uzun Ömürlü 100 Cm

Satıcı: Ceyhan İletişim

108,00 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

14 118

Syrox C65 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Syrox C65 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
10 W

Syrox C65 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 10 W
• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Micro-B
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Micro-B Özelliği 5V/2A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Beyaz

Syrox C65 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.