Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok

Syrox C67 Şarj Kablosu Fiyatları

Syrox C67 Micro Usb - Usb Kısa Şarj Kablosu 2a 20cm - Beyaz

Satıcı: fizyontek

77,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 77.15
Syrox C67 Micro Usb - Usb Kısa Şarj Kablosu 2a 20cm - Beyaz

Satıcı: ModaCepte

104,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 104.90
Syrox C67 2.0A 20Cm Micro Usb Şarj & Data Kablosu - Beyaz

Satıcı: Fizyontek

115,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 115.00
Syrox C67 Micro Usb - Usb Kısa Şarj Kablosu 2A 20Cm - Beyaz

Satıcı: ModaCepte

121,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 121.40
SYROX C67 2,0 MAH S6/S7 0,25 CM P.BANK Mikro Kablo, STANDART

Satıcı: Fizyontek

132,85 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 142.85
Syrox C67 2.0A 20cm USB-A - Micro USB Şarj & Data Kablosu - Beyaz

Satıcı: Fizyontek

132,85 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 142.85
Syrox C67 20cm 2.0A Micro Powerbank Şarj & Data Kablosu

Satıcı: Fizyontek

99,57 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 109.57
Syrox C67 Micro Usb - Usb Kısa Şarj Kablosu 2a 20cm - Beyaz

Satıcı: Fizyontek

109,83 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 119.83
Syrox C67 Micro Usb 2.0a Hızlı Şarj Kablosu *powerbank Kullanımı Için Kısa Kablo(20cm)

Satıcı: Fizyontek

109,83 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 119.83
Syrox C67 2.0A 20cm USB-A - Micro USB Şarj & Data Kablosu - Beyaz

Satıcı: Fizyontek

107,15 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 117.15
Syrox C67 Micro USB - USB Kısa Şarj Kablosu 2A 20cm - Beyaz

Satıcı: ModaCepte

121,41 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

11 131.41
Syrox C67 2.0A 20cm Micro USB Şarj & Data Kablosu-Beyaz

Satıcı: Fizyontek

138,34 TL + Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

12 148.34

Syrox C67 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Syrox C67 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok

Syrox C67 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Micro-B
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Micro-B Özelliği 2A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 0.2 m
• Renk Seçenekleri Beyaz

Syrox C67 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.