Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
10 W
USB Standardı:

Syrox C71 Şarj Kablosu (1.2 m) Fiyatları

Syrox Şarj Kablosu Type-C C71

Satıcı: fizyontek

81,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 81.75
Syrox Şarj Kablosu Type-C C71

Satıcı: palmali

109,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 109.00
SYROX C71 2,0 MAH TYPE-C 1,2 MT Type-C Kablo

Satıcı: ArEm Elektrik

119,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 129
Syrox C71 2.0A 1Mt Type-C Şarj & Data Kablosu - Beyaz

Satıcı: Fizyontek

124,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 124.90
SYROX C71 Type-C Şarj ve Data Kablosu

Satıcı: ArEm Elektrik

129,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 139
Syrox C71 2.0A 1mt USB-A - Type-C Şarj & Data Kablosu - Beyaz

Satıcı: Fizyontek

144,29 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 154.29
Syrox 2.0A Type-C 1.2M Şarj & Data Kablo C71

Satıcı: Fizyontek

110,05 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 120.05
Syrox C71 Type-C Girişli 2.0A Şarj ve Data Kablosu - Beyaz

Satıcı: Fizyontek | 1 yorum

105,27 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 115.27
Syrox C71 2.0A 1mt USB-A - Type-C Şarj & Data Kablosu - Beyaz

Satıcı: Fizyontek

117,09 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 127.09
Syrox 2MaH Type -C USB Kablo SYX-C71

Satıcı: Fizyontek | 65 yorum

114,42 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 124.42
Syrox C71 2.0A 1mt Type-C Şarj & Data Kablosu-Beyaz

Satıcı: Fizyontek

147,33 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 157.33
Syrox 2.0A Type-C 1.2M Şarj & Data Kablo C71

Satıcı: TURKCELL EMRE İLETİŞİM

281,06 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 291.06

Syrox C71 Şarj Kablosu (1.2 m) Fiyat Geçmişi

Syrox C71 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Syrox C69 0.2 m (SYX-C69) Şarj Kablosu 0.2 m 79,90 TL
Syrox C71 1.2 m (SYX-C71) Şarj Kablosu 1.2 m 81,75 TL

Syrox C71 Şarj Kablosu (1.2 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
10 W

Syrox C71 Şarj Kablosu (1.2 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 10 W
• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Type-C
• USB Standardı USB 2.0
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 5V/2A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Beyaz

Syrox C71 Şarj Kablosu (1.2 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.