Syrox C85 Şarj Kablosu

Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok

Syrox C85 Şarj Kablosu Fiyatları

Syrox C85 Apple Uyumlu iOS iPhone Lightning 2.0 Amper Şarj Ve Data Kablosu

Satıcı: fizyontek

82,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 82.50
Syrox C85 Apple Uyumlu iOS iPhone Lightning 2.0 Amper Şarj Ve Data Kablosu

Satıcı: 0nlinekordon

110,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 110.00
Syrox C85 2.0A 1Mt Eko Lightning Şarj & Data Kablosu - Beyaz

Satıcı: Fizyontek

125,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 125.00
Syrox C85 2.0A Lightning Şarj & Data Kablosu

Satıcı: Fizyontek

110,05 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 120.05
Syrox Lightning Şarj Ve Data Kablosu

Satıcı: Fizyontek

121,36 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 131.36
Syrox C85 2.0A 1mt Eko Lightning Şarj & Data Kablosu - Beyaz

Satıcı: Fizyontek

117,09 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 127.09
Syrox C85 Lightning 2.0A Şarj ve Data Kablosu - 1 mt

Satıcı: Fizyontek | 293 yorum

114,42 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 124.42
Syrox Micro USB Şarj Data Kablosu 2A 1m C85 - Beyaz

Satıcı: Fizyontek | 5 yorum

114,42 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 124.42
Syrox C85 2.0A 1mt Eko Lightning Şarj & Data Kablosu-Beyaz

Satıcı: Fizyontek

147,39 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 157.39
Syrox C85 Micro Usb 2.0 Amper Hızlı Şarj Kablosu İphone 100 Cm +Sunix Sx-08 Kablolu Kulaklık

Satıcı: AFŞAROĞLU TARIM ÇİFTLİK MARKET

274,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 274.10

Syrox C85 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Syrox C85 Şarj Kablosu Özellikleri

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu Apple Lightning
• Çoklu Çıkış Yok
• Apple Lightning Özelliği 2A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Beyaz

Syrox C85 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.