Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok

Syrox C88 Şarj Kablosu (SYX-C88) Fiyatları

Syrox C88 Apple iPhone Uyumlu Lightning Metal Başlıklı 2A Şarz Ve Veri Kablosu Kırmızı kirmizi

Satıcı: fizyontek

113,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 113.66
Syrox C88 Lightning USB Metal Data/Şarj Kablosu 2.0A 1mt

Satıcı: fizyontek

113,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 113.66
Syrox C88-K 2.0A 1Mt Metal Başlıklı Lightning Şarj & Data Kablosu - Kırmızı

Satıcı: Fizyontek

158,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 158.40
Syrox C88-S 2.0A 1Mt Metal Başlıklı Lightning Şarj & Data Kablosu - Siyah

Satıcı: Fizyontek

158,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 158.40
SYROX C88 2,0 MAH 5S/6S 1.1 MT METAL Lightning Kablo, STANDART

Satıcı: Fizyontek

181,51 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 191.51
Syrox C88 2.0A 1mt Metal Başlıklı USB-A - Lightning Şarj & Data Kablosu - Siyah

Satıcı: Fizyontek

181,51 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 191.51
Syrox C88-S 2.0A 1mt Metal Başlıklı Lightning Şarj & Data Kablosu - Siyah

Satıcı: Fizyontek

145,37 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 155.37
Syrox C88 2.0A 1mt Metal Başlıklı USB-A - Lightning Şarj & Data Kablosu - Kırmızı

Satıcı: Fizyontek

150,54 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 160.54
Syrox C88-S 2.0A 1mt Metal Başlıklı USB-A - Lightning Şarj & Data Kablosu - Siyah

Satıcı: Fizyontek

150,54 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 160.54

Syrox C88 Şarj Kablosu (SYX-C88) Fiyat Geçmişi

Syrox C88 Şarj Kablosu (SYX-C88) Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok

Syrox C88 Şarj Kablosu (SYX-C88) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu Apple Lightning
• Çoklu Çıkış Yok
• Apple Lightning Özelliği 2A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Kırmızı

Syrox C88 Şarj Kablosu (SYX-C88) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.