Syrox C89 Şarj Kablosu

Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok

Syrox C89 Şarj Kablosu Fiyatları

Syrox S6/S7 1,1Mt Metal 2A Micro Kablo(Siyah-Kırmızı) - Syx-C89

Satıcı: fizyontek

75,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 75.00
Syrox C89 Microusb Giriş 2.0A Elastik Hızlı Şarj Ve Data Kablosu kirmizi

Satıcı: fizyontek

88,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 88.51
Syrox C89 2.0A 1mt Metal Başlıklı Micro USB Şarj & Data Kablosu - Siyah

Satıcı: başkent teknoloji

80,00 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 90
Syrox C89 2.0A 1mt Metal Başlıklı Micro USB Şarj & Data Kablosu - Kırmızı

Satıcı: başkent teknoloji

80,00 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 90
Syrox C89 2.0A 1Mt Metal Başlıklı Micro Usb Şarj & Data Kablosu - Kırmızı

Satıcı: Fizyontek

128,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 128.20
Syrox C89 2.0A 1Mt Metal Başlıklı Micro Usb Şarj & Data Kablosu - Siyah

Satıcı: Fizyontek

128,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 128.20
Syrox C89 2.0A 1mt Metal Başlıklı USB-A - Micro USB Şarj & Data Kablosu - Kırmızı

Satıcı: Fizyontek

147,97 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 157.97
Syrox C89 2.0A 1mt Metal Başlıklı USB-A - Micro USB Şarj & Data Kablosu - Siyah

Satıcı: Fizyontek

147,97 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 157.97
Syrox C89 2,0 MAH S6/S7 1.1 MT METAL Mikro Kablo

Satıcı: Fizyontek

148,02 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 158.02
Syrox C89 Micro Usb Metal Data/şarj Kablosu 2.0a 1mt

Satıcı: Fizyontek

124,99 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 134.99
Syrox C89 2.0A 1mt Metal Başlıklı USB-A - Micro USB Şarj & Data Kablosu - Kırmızı

Satıcı: Fizyontek

120,39 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 130.39
Syrox C89 2.0A 1mt Metal Başlıklı USB-A - Micro USB Şarj & Data Kablosu - Siyah

Satıcı: Fizyontek

120,39 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 130.39
Syrox C89 2.0A 1mt Metal Başlıklı Micro USB Şarj & Data Kablosu-Kırmızı

Satıcı: Fizyontek

150,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 160.35
Syrox C89 2.0A 1mt Metal Başlıklı Micro USB Şarj & Data Kablosu-Siyah

Satıcı: Fizyontek

157,68 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 167.68

Syrox C89 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Syrox C89 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok

Syrox C89 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Micro-B
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Micro-B Özelliği 2A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Kırmızı

Syrox C89 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.