Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
10 W

Syrox C91 Şarj Kablosu (USB Micro-B) Fiyatları

Syrox C91 Microusb Girişli 2.0A Örgü Hızlı Şarj Ve Data Kablosu (484994713)

Satıcı: fizyontek

119,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 119.17
Syrox 2.0A Microusb Örgü Hızlı Şarj Ve Data Kablosu (C91)

Satıcı: fizyontek

119,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 119.17
Syrox Hasır C91 Micro 2.0 A Ara Kablo USB Kablo - Beyaz

Satıcı: onlinekordon | 4 yorum

110,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 120
Syrox C91 2.0A 1Mt Micro Usb Şarj & Data Kablosu - Siyah

Satıcı: Fizyontek

165,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 165.00
Syrox C91 Micro Usb Girişli 2.0a Hızlı Şarj Ve Data Kablosu.

Satıcı: onlinekordon

127,40 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 137.4
Syrox Plus Micro 2.0A Hızlı Şarj & Data Flexi Kablo 1M C91

Satıcı: AKIN HEDİYELİK

89,10 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 99.1
Syrox C91 Micro USB Girişli 2.0A Hızlı Şarj ve Data Kablosu

Satıcı: dvrstore

143,04 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 153.04
Syrox C91 2.0A 1mt Örgülü USB-A - Micro USB Şarj & Data Kablosu - Siyah

Satıcı: Fizyontek

188,86 TL + Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 198.86

Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR

150,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 160
Syrox Micro Data ve Şarj Kablosu 2A 110 CM C91 - Siyah

Satıcı: Fizyontek

152,36 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 162.36
Syrox C91 2.0A 1mt Micro USB Şarj & Data Kablosu - Siyah

Satıcı: Fizyontek

157,16 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 167.16
Syrox C91 Micro Usb Girişli 2.0A Hızlı Şarj Ve Data Kablosu

Satıcı: PDAteknoloji

229,50 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 239.5

Syrox C91 Şarj Kablosu (USB Micro-B) Fiyat Geçmişi

Syrox C91 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Syrox C91 Şarj Kablosu (USB Micro-B) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
1 m
Yok
10 W

Syrox C91 Şarj Kablosu (USB Micro-B) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 10 W
• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Micro-B
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Micro-B Özelliği 5V/2A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Syrox C91 Şarj Kablosu (USB Micro-B) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.