Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
25 W

Syrox Supreme PD25TK Şarj Kablosu Fiyatları

Syrox PD25TK Type-C To Type-C Pd 25W Hızlı Data/Şarj Kablosu 1 Metre Beyaz

Satıcı: ArEm Elektrik

118,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 128
Syrox PD25TK Type-C To Type-C Pd 25W Hızlı Data/Şarj Kablosu 1 Metre Beyaz

Satıcı: PixelCo

118,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 128
Syrox Pd25tk 25w 3.0a Type-c To Type-c Şarj Ve Data Kablosu

Satıcı: squareexport

106,90 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 116.9
Syrox PD25TK Type-C to Type-C PD 25W Hızlı Data/Şarj Kablosu 1mt Beyaz

Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR | 177 yorum

100,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 110
Syrox Pd25tk 25w 3.0 Amper Type-c Hızlı Şarj Kablosu

Satıcı: squareexport

114,90 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 124.9
Syrox PD25TK Type-C To Type-C Pd 25W Hızlı Data/şarj Kablosu 1mt Beyaz (Her İki Ucu da Type-C Dir)

Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR | 2414 yorum

114,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 124
Syrox PD25TK 25W Type-C PD Şarj Kablosu

Satıcı: Ceyhan İletişim

179,10 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 189.1
SYROX SUPREME PD25TK 25W TYP-C PD SARJ VE DATA KABLOSU

Satıcı: aremelektrik

239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 239.00
Dorasan Syrox Pd25tk 25W Type-C Pd Şarj Kablosu

Satıcı: Ceyhan İletişim

168,30 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 178.3
Syrox Pd25tk Type-c To Type-c Pd 25w Hızlı Data/şarj Kablosu 1mt Beyaz (her Iki Ucu

Satıcı: Ceyhan İletişim

207,00 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

10 217
Syrox Type-C To Type-C Pd 25W Hızlı Data/Şarj Kablosu 1Mt Beyaz (Her İki Ucu Da Type-C Dir) Pd25tk

Satıcı: Ceyhan İletişim

177,30 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 187.3

Syrox Supreme PD25TK Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

Syrox Supreme PD25TK Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
25 W

Syrox Supreme PD25TK Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Beyaz

Syrox Supreme PD25TK Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.