Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Veri Hızı:
0.48 Gbps

ttec AlumiCable 2DK11 Şarj Kablosu Fiyatları

ttec AlumiCable Micro USB 1m. Şarj Kablosu - Kırmızı (2DK11K)

Satıcı: Stoklu Market

109,80 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 119.8
ttec AlumiCable Micro USB 120cm Şarj Kablosu - Altın (2DK11A)

Satıcı: Turkiye Magaza

124,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

2 134.9
ttec AlumiCable Micro USB 120cm Şarj Kablosu - Altın (2DK11A)

Satıcı: pdateknoloji

124,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 134.9
Ttec 2dk11a Alumicable Micro Usb Şarj Kablosu Altın

Satıcı: BOLSAT

99,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 109
Ttec AlumiCable Serisi Micro Usb Data Şarj Kablosu Uzay Grisi

Satıcı: BOLSAT

104,43 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 114.43
Ttec Alumicable Siyah Micro Usb Şarj Kablosu 119,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 129
Ttec 2Dk11a Alumicable Micro Usb Şarj Kablosu Altın

Satıcı: TecTex

99,00 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 109
Ttec Alumicable Micro Usb Kablo Pembe 1.20 Cm - 2Dk11p

Satıcı: PDAteknoloji

116,10 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 126.1
Ttec AlumiCable Kırmızı Micro USB Data ve Şarj Kablosu 1.20 cm 2DK11K Uzunlukta Yüksek Veri Transfer Hızı

Satıcı: Stoklu Market | 1077 yorum

149,90 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 159.9
Ttec AlumiCable Micro USB Kablo Rose Gold 1.20 cm 2DK11RA

Satıcı: Stoklu Market

157,41 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 167.41
Ttec AlumiCable Micro USB Şarj Kablosu Rose Gold

Satıcı: StokluMarket

166,16 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 176.16
Ttec AlumiCable Micro USB Şarj Kablosu Altın

Satıcı: Mac İnternet

169,00 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 179
Ttec Micro USB AlumiCable Şarj Kablosu Altın

Satıcı: macinternet | 1077 yorum

169,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 179
Ttec AlumiCable Micro USB Kablo Kırmızı 1.20 cm 2DK11K

Satıcı: AksesuarAdası

217,71 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 227.71

ttec AlumiCable 2DK11 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

ttec AlumiCable 2DK11 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
0.48 Gbps

ttec AlumiCable 2DK11 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Micro-B
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Micro-B Özelliği 5V/2A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

VARYANT

• Ürün Kodları 2DK11A 2DK11G 2DK11HY 2DK11K 2DK11L 2DK11MR 2DK11P 2DK11RA 2DK11S 2DK11UG

ttec AlumiCable 2DK11 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.