Hızlı Şarj Desteği:
Yok
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok

ttec AlumiCable Mini 2DK25 Şarj Kablosu Fiyatları

Ttec AlumiCable Mini 30cm Micro USB Şarj Kablosu-Uzay Grisi

Satıcı: Juppoo

114,90 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 124.9
Ttec Alumicable Altın Mini Micro 30 Cm Usb Şarj Kablosu 129,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 139
Ttec AlumiCable Mini Micro USB Şarj Kablo Siyah 30cm - 2DK25S

Satıcı: ttec

143,91 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 153.91
ttec AlumiCable Mini 30cm USB-A - Micro USB Şarj Kablosu

Satıcı: ttec

143,91 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 153.91
Ttec Alumicable Mini 30Cm Micro Usb Şarj / Data Kablosu 2Dk25S

Satıcı: ttec

159,90 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 169.9
Ttec Alumicable Mini 30cm Micro USB Şarj Kablosu - Uzay Grisi 159,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 169
ttec AlumiCable Mini 30cm USB-A - Micro USB Şarj Kablosu 2DK25 159,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 169.9
Ttec Alumıcable Mini 30Cm Micro Usb Şarj Kablosu Kırmızı 2Dk25k

Satıcı: UĞUR İLETİŞİM

188,60 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 198.6
Ttec 2Dk25s Alumicable Mini 30Cm Micro Usb Şarj Kablosu Siyah

Satıcı: sarfburada

220,50 TL + 81,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 230.5
Ttec AlumiCable Mini Micro USB Şarj Kablo Siyah 30cm 2DK25S

Satıcı: Medyasarf Bilgisayar | 33 yorum

295,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 305
Ttec AlumiCable Mini Micro USB Şarj Kablo Siyah 30cm 2DK25S

Satıcı: Arya Mağaza

597,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 597.00

ttec AlumiCable Mini 2DK25 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

ttec AlumiCable Mini 2DK25 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Yok
Var
Yok

ttec AlumiCable Mini 2DK25 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Hızlı Şarj Desteği Yok

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Micro-B
• Çoklu Çıkış Yok

TASARIM VE ÖLÇÜLER

VARYANT

• Ürün Kodları 2DK25A 2DK25K 2DK25S 2DK25UG

ttec AlumiCable Mini 2DK25 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.