Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
65 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

ttec 2DK36 Şarj Kablosu (1.2 m) Fiyatları

ttec USB-C - USB-C 120cm 60W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Beyaz

Satıcı: pdateknoloji

144,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 154.9
Ttec 2DK36B 1.2 m Type-C to Type-C 3A Hızlı Şarj Kablosu

Satıcı: StokluMarket

189,91 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 199.91
ttec USB-C - USB-C 120 cm Data ve Şarj Kablosu Beyaz 60W PD/QC Hızlı Şarj Özellikli

Satıcı: Stoklu Market | 331 yorum

194,90 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 204.9
Ttec Type-c - Type-c 3a Beyaz Şarj Kablosu

Satıcı: seailetisim

255,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 255.00
Ttec 2DK36B 1.2 m Type-C to Type-C 3A Hızlı Şarj Kablosu

Satıcı: Hesaplıaldın

224,10 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 234.1
Ttec Type-c - Type-c 3a Beyaz Şarj Kablosu

Satıcı: alfaelektronik

265,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 265.00
Ttec Usb Type-c - Usb Type-c 65w Hızlı Şarj Ve Transfer Kablosu 2dk36b

Satıcı: MCHOME

227,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 237
Ttec USB-C - USB-C 120cm 60W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Beyaz

Satıcı: BOLSAT

235,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 245
Ttec 2Dk36b Type C - Type C Beyaz Şarj Kablosu

Satıcı: Hausport

287,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 287.10
Ttec 2DK36B Type C - Type C Beyaz Şarj Kablosu

Satıcı: PARLAK TİCARET

239,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 249
Ttec 2Dk36b Type C - Type C Beyaz Şarj Kablosu

Satıcı: Elektro Sepeti

291,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 291.40
Ttec Type C To Type-C Kablo 1.20cm Beyaz 2DK36B

Satıcı: Stoklu Market

260,91 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 270.91
Ttec Type C To Type-C Kablo 1.20cm Beyaz 2DK36B

Satıcı: Uğur Iletişim

306,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

13 306.87
Ttec USB-C-USB-C 120cm 60W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Beyaz 2DK36B

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

265,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 275
Ttec 2Dk36B Usb-C - 120cm 65W Pd/Qc Hızlı Şarj/Data Kablosu Beyaz 329,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

15 339
Ttec Type-C - Type-C 3A Beyaz Şarj Kablosu 329,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 339
TTEC 2DK36B TYPE C - TYPE C BEYAZ ŞARJ KABLOSU

Satıcı: aslantekno

499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 509

ttec 2DK36 Şarj Kablosu (1.2 m) Fiyat Geçmişi

ttec 2DK36 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

ttec 2DK36 Şarj Kablosu (1.2 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
65 W
0.48 Gbps

ttec 2DK36 Şarj Kablosu (1.2 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 65 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery)

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Beyaz

ttec 2DK36 Şarj Kablosu (1.2 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.