Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Var
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok

ttec AlumiCable Trio 2DK39 Şarj Kablosu Fiyatları

ttec AlumiCable Trio Şarj Kablosu 1mt. Type-C, Lightning, Micro USB

Satıcı: pdateknoloji

230,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 240
Ttec Alumicable Trio Şarj Kablosu 1m Usb-c Lightning Micro Us

Satıcı: Uğur iletişim

305,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 305.70
Ttec 2DK39S AlumiCable Trio Şarj Kablosu 1mt. USB-A - USB-C / Lightning / Micro USB

Satıcı: Uğur Iletişim

345,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 345.33
Ttec Alumicable Trio Şarj Kablosu 1m Usb-c Lightning Micro Us

Satıcı: EMİR İLETİŞİM

359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 359.00
Ttec Alumicable Trio Şarj Kablosu Type-C,Lightning,Micro Usb 100 Cm Siyah-2Dk39s

Satıcı: PDAteknoloji

359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 359.10
Ttec 2dk39s AlumiCable Trio Şarj Kablosu 1mt. USB-A - USB-C / Lightning / Micro USB

Satıcı: uğur iletişim

383,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 383.85
Ttec 2DK39S AlumiCable Trio Şarj Kablosu 1mt. USB-A - USB-C / Lightning / Micro USB

Satıcı: PDAteknoloji

391,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 391.50
Ttec 2dk39s AlumiCable Trio Şarj Kablosu 1mt. USB-A - USB-C / Lightning / Micro USB

Satıcı: ttec

404,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 404.91
Ttec 2Dk39S AlumiCable Trio Şarj Kablosu 1 m Usb-A - Usb-C / Lightning Micro USB Siyah 449,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 459
Ttec AlumiCable Trio Şarj Kablosu 1 M Type-C Lightning Siyah Micro USB 449,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 459

ttec AlumiCable Trio 2DK39 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

ttec AlumiCable Trio 2DK39 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
1 m
Yok

ttec AlumiCable Trio 2DK39 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah

ttec AlumiCable Trio 2DK39 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.