ttec 2DK59 Şarj Kablosu

Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
60 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

ttec 2DK59 Şarj Kablosu Fiyatları

ttec USB-C - USB-C 120cm 60W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Neon 2DK59N (Neon Turuncu)

Satıcı: TELEKOM TEKNOLOJİ

284,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 284.00
Ttec Usb-C - Usb-C 120Cm 60W Pd/Qc Hızlı Şarj/Data Kablosu Neon Sarı - 2Dk59ns

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

283,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 283.50
Ttec Usb-C - Usb-C 120Cm 60W Pd/Qc Hızlı Şarj/Data Kablosu Turuncu - 2Dk59

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

283,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 283.50
Ttec USB-C - USB-C 120cm 60W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Neon 2DK59N (Neon Yeşil)

Satıcı: pdateknoloji

300,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 310
ttec USB-C - USB-C 120cm 60W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Neon 2DK59N (Neon Pembe)

Satıcı: pdateknoloji

300,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 310
Ttec USB-C - USB-C 120cm 60W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu - 2DK59

Satıcı: AYIK İLETİŞİM

305,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 305.00
Ttec USB-C - USB-C 120cm 60W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu - 2DK59

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

305,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 305.00
Ttec Usb-C - Usb-C 120CM 60W Pd/qc Hızlı Şarj/data Kablosu Neon Sarı 2DK59NS

Satıcı: Stoklu Market | 21 yorum

309,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 309.90
Ttec Usb-C - Usb-C 120CM 60W Pd/qc Hızlı Şarj/data Kablosu Neon Mavi 2DK59NM

Satıcı: TELEKOM TEKNOLOJİ | 21 yorum

279,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 289
Ttec USB-C-USB-C 120cm 60W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Turuncu-2DK59

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

315,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 325
Ttec 2dk59nt Usb-c Usb-c 120cm 60W Pd/qc Neon Turuncu Hızlı Şarj/Data Kablosu

Satıcı: PalaZTecH

465,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 465.60
Ttec 2Dk59Ns Usb-c Usb-c 120Cm 60W PD/Qc Hizli Şarj/Data Kablosu Neon Sarı

Satıcı: PalaZTecH

465,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 465.60
Ttec 2dk59np Usb-c Usb-c 120cm 60w Pd/qc Hızlı Şarj/data Kablosu-neon Pembe

Satıcı: teknosa

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

13 499.00
Ttec 2dk59b Usb-c - Usb-c 120cm 60w Pd/qc Beyaz Hızlı Şarj/data Kablosu

Satıcı: teknosa

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

14 499.00
Ttec Type C Kablo USB-C - USB-C 120cm 60W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu - 2DK59

Satıcı: Teknoloji Burda

531,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

15 531.00
Ttec 2Dk59Nt Usb-C - 120Cm 60W Pd/Qc Hızlı Şarj/Data Kablosu Neon Turuncu 499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

16 509
Ttec 2Dk59Np Usb-C - 120cm 60W Pd/Qc Hızlı Şarj/Data Kablosu Neon Pembe 499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

17 509
Ttec 2Dk59Nm Usb-c Usb-c 120Cm 60W PD/Qc Hızlı Şarj/Data Kablosu Neon Mavi 499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 509
Ttec 2Dk59Np Usb-c Usb-c 120Cm 60W PD/Qc Hızlı Şarj/Data Kablosu-Neon Pembe 499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 509

ttec 2DK59 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

ttec 2DK59 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
60 W
0.48 Gbps

ttec 2DK59 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 60 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery)

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 20V/3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

VARYANT

• Ürün Kodları 2DK59B 2DK59NM 2DK59NP 2DK59NS 2DK59NT 2DK59S

ttec 2DK59 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.