ttec 2DK60 Şarj Kablosu

Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
27 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

ttec 2DK60 Şarj Kablosu Fiyatları

ttec USB-C - Lightning Hızlı Şarj Kablosu 120cm Neon Pembe

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI | 8 yorum

305,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 305.10
ttec USB-C - Lightning Hızlı Şarj Kablosu 120cm Neon (Neon Turuncu)

Satıcı: pdateknoloji

300,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 310
ttec USB-C - Lightning Hızlı Şarj Kablosu 120cm Neon (Neon Pembe)

Satıcı: pdateknoloji

300,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 310
ttec USB-C - Lightning Hızlı Şarj Kablosu 120cm Neon (Neon Mavi)

Satıcı: pdateknoloji

300,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 310
Ttec USB-C - Lightning 120 cm Neon Turuncu Hızlı Şarj Kablosu Apple Uyumlu Dayanıklı Tasarım

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI | 5 yorum

306,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 306.00
Ttec USB-C - Lightning Hızlı Şarj Kablosu 120cm Neon Mavi

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

310,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 310.00
Ttec USB-C - Lightning Hızlı Şarj Kablosu 120cm Neon Pembe

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

315,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 315.00
Ttec 2Dk60nt Usb-C- Lightning Hızlı Şarj Kablosu 120 Cm Neon Turuncu

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

404,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 404.10
Ttec 2Dk60nm Usb-C- Lightning Hızlı Şarj Kablosu 120 Cm Neon Mavi

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

404,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 404.10
TTEC USB-C - Lightning Hızlı Şarj Kablosu 120cm Neon Pembe

Satıcı: TEKNOLOJİ BURDA

484,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 484.03
Ttec USB-C - Lightning Hızlı Şarj Kablosu 120cm Neon Sarı

Satıcı: Has Özer AVM

485,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 485.00
Ttec 2Dk60Nm Usb-C- Lightning Hızlı Şarj Kablosu 120 cm Neon Mavi 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 609
Ttec 2Dk60Nt Usb-C- Lightning Hızlı Şarj Kablosu 120 cm Neon Turuncu 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

13 609
Ttec 2Dk60Nm Usb-c Lightning Hızlı Şarj Kablosu 120Cm Neon Mavi 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 609
Ttec 2Dk60Ns Usb-c Lightning Hızlı Şarj Kablosu 120Cm Neon Sarı 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 609

ttec 2DK60 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

ttec 2DK60 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
27 W
0.48 Gbps

ttec 2DK60 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 27 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery)

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu Apple Lightning
• Çoklu Çıkış Yok
• Apple Lightning Özelliği 9V/3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

VARYANT

• Ürün Kodları 2DK60B 2DK60NM 2DK60NP 2DK60NS 2DK60NT

ttec 2DK60 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.