Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Veri Hızı:
0.48 Gbps

ttec MiniCable 2DK7513 Şarj Kablosu (0.3 m) Fiyatları

Ttec Mini Micro - Usb-a 30cm Şarj Ve Data Kablosu 2dk7513

Satıcı: BOLSAT

75,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 85
ttec MiniCable Micro USB 30cm Şarj Kablosu - Beyaz (2DK7513B)

Satıcı: pdateknoloji

138,81 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 148.81
Ttec MiniCable Micro USB Kablosu 30cm Beyaz 2DK7513B

Satıcı: ttec

98,91 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 108.91
Ttec MiniCable Micro USB Kablosu 30cm Beyaz 2DK7513B

Satıcı: Karasu iletisim | 64 yorum

99,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 109
Ttec 2 Yıl Garantili Minicable 30 Cm Micro Usb Şarj Kablosu

Satıcı: MELODİ İLETİŞİM ELEKTRONİK

124,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 134
Ttec MiniCable Micro USB Kablosu 30cm Beyaz 2DK7513B

Satıcı: uğur iletişim

128,72 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 138.72
Ttec Minicable Micro Usb Kablosu 30Cm Beyaz 2Dk7513b

Satıcı: PDAteknoloji

90,00 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 100
Ttec MiniCable Micro USB Kablosu 30cm Beyaz 2DK7513B

Satıcı: Uğur Iletişim

128,67 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 138.67
Ttec MiniCable Micro USB Kablosu 30cm Beyaz 2DK7513B

Satıcı: Stoklu Market

174,90 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 184.9
Ttec 2Dk7513b 30 Cm Micro Usb Android Şarj Ve Data Kablosu Kablosu Beyaz

Satıcı: Stoklu Market

157,40 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 167.4

ttec MiniCable 2DK7513 Şarj Kablosu (0.3 m) Fiyat Geçmişi

ttec MiniCable 2DK7513 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

ttec MiniCable 2DK7513 0.3 m Şarj Kablosu 0.3 m 75,00 TL
ttec 2DK7530 1.2 m Şarj Kablosu 1.2 m 109,00 TL

ttec MiniCable 2DK7513 Şarj Kablosu (0.3 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
0.48 Gbps

ttec MiniCable 2DK7513 Şarj Kablosu (0.3 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Micro-B
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Micro-B Özelliği 5V/2A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 0.3 m
• Renk Seçenekleri Beyaz

ttec MiniCable 2DK7513 Şarj Kablosu (0.3 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.