Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Veri Hızı:
0.48 Gbps
USB Standardı:

ttec MiniCable 2DK7519 Şarj Kablosu (0.3 m) Fiyatları

Ttec MiniCable 30 cm 2DK7519B Beyaz Type-C Kablo Dayanıklı Tasarım ile Veri ve Şarj İçin Uygun

Satıcı: PAMUKSTORE | 103 yorum

124,41 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 134.41
ttec MiniCable 30cm USB-A - USB-C Şarj Kablosu

Satıcı: pdateknoloji

159,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 169
Ttec Minicable 30cm Type-c Şarj Kablosu

Satıcı: ttec

161,91 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 171.91
Ttec MiniCable Type-C Kablo Beyaz 30cm 2DK7519B

Satıcı: Uğur Iletişim

173,70 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 183.7
Ttec Minicable 30cm Type-c Şarj Kablosu

Satıcı: ttec

179,90 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 189.9
Ttec 2Dk7519B MiniCable 30cm Usb-A - Usb-C Şarj Kablosu Beyaz 179,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 189
ttec MiniCable 30cm USB-A - USB-C Şarj Kablosu 179,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 189.9
Ttec Minicable 30cm Type-c Şarj Kablosu

Satıcı: Emek Elektronikk

199,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 209
Ttec Minicable Type-C Şarj Data Kablosu 30 Cm 2Dk7519b

Satıcı: UĞUR İLETİŞİM

166,70 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 176.7
Ttec Minicable Type-C Kablo Beyaz 30Cm - 2Dk7519b

Satıcı: PDAteknoloji

179,10 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 189.1
Ttec MiniCable Type-C Kablo Beyaz 30cm 2DK7519B

Satıcı: Stoklu Market

224,91 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

11 234.91
Ttec Minicable 30cm Type-c Şarj Kablosu

Satıcı: uğur iletişim

234,91 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 244.91
Ttec 2DK7519B Type-C 50CM Kablo

Satıcı: Şen-iletişim | 1 yorum

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 499.00

ttec MiniCable 2DK7519 Şarj Kablosu (0.3 m) Fiyat Geçmişi

ttec MiniCable 2DK7519 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

ttec MiniCable 2DK7519 0.3 m Şarj Kablosu 0.3 m 159,00 TL
ttec 2DK12 1.2 m Şarj Kablosu 1.2 m 159,00 TL

ttec MiniCable 2DK7519 Şarj Kablosu (0.3 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
0.48 Gbps

ttec MiniCable 2DK7519 Şarj Kablosu (0.3 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Type-C
• USB Standardı USB 2.0
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 5V/2A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 0.3 m
• Renk Seçenekleri Beyaz

ttec MiniCable 2DK7519 Şarj Kablosu (0.3 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.