ttec 2DKM01 Şarj Kablosu

Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
12 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

ttec 2DKM01 Şarj Kablosu Fiyatları

Ttec Mfi Iph. Şarj Kablosu

Satıcı: Turkiye Magaza

248,16 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 258.16
Ttec 2DK7508M Lightning Şarj ve Data Kablosu Mavi

Satıcı: cengiziletisim

252,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 252.00
Ttec 2DK7508M Lightning Şarj ve Data Kablosu Mavi

Satıcı: aksesuaradası

252,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 252.90
ttec MFi Lightning 120cm Şarj Kablosu- Siyah (2DKM01S)

Satıcı: Wacom Türkiye

259,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 269
Ttec 120cm Ultra Hızlı Apple Mfi Sertifikalı Iphone Lightning Şarj Ve Data Kablosu, Akım Ve Isı Koru

Satıcı: Polham

308,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 308.13
Ttec 2DK7508M Lightning Şarj ve Data Kablosu Mavi

Satıcı: PDAteknoloji

313,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 313.00
Ttec 120cm Ultra Hızlı Apple Mfi Sertifikalı Iphone Lightning Şarj Ve Data Kablosu, Akım Ve Isı Koru

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 320.00
Ttec 2DK7508M Lightning Şarj ve Data Kablosu Mavi

Satıcı: ScHitec Türkiye

334,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 334.80
Ttec 2Dkm01gr Iphone Mfi Şarj Kablosu Gri

Satıcı: Elektro Sepeti

424,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 424.70
Ttec 2Dkm01tz Mfi Iphone Şarj Kablosu Turkuaz

Satıcı: Elektro Sepeti

522,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 522.30

ttec 2DKM01 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

ttec 2DKM01 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
12 W
0.48 Gbps

ttec 2DKM01 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 12 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Diğer Özellikler Apple MFi

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

VARYANT

• Ürün Kodları 2DKM01B 2DKM01GR 2DKM01K 2DKM01M 2DKM01P 2DKM01S 2DKM01TZ

ttec 2DKM01 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.