Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Veri Hızı:
0.48 Gbps

ttec AlumiCable 2DK18 Şarj Kablosu Fiyatları

ttec AlumiCable Type-C 120cm Şarj Kablosu - Uzay Grisi (2DK18UG)

Satıcı: pdateknoloji

187,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 197
ttec AlumiCable Type-C 120cm Şarj Kablosu - Kırmızı (2DK18K)

Satıcı: pdateknoloji

197,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 207.9
ttec AlumiCable Type-C 120cm Şarj Kablosu - Siyah (2DK18S)

Satıcı: pdateknoloji

199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 209
Ttec Type-C Kablo Siyah 1.20Cm - 2Dk12s

Satıcı: PDAteknoloji

152,10 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 162.1
Ttec Alumıcable Type-C Şarj Kablosu Uzay Grisi

Satıcı: TecTex

162,00 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 172
Ttec 2DK18RA Alumicable Type-C Şarj Kablosu Rose Gold

Satıcı: TELEKOM TEKNOLOJİ | 30 yorum

199,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 209
Ttec Hızlı Type C Şarj Kablosu Siyah

Satıcı: ttec

215,91 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 225.91
Ttec AlumiCable Type-C Şarj Kablosu Siyah

Satıcı: PalaZTecH

226,01 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 236.01
Ttec 2DK18RA Alumicable Type-C Şarj Kablosu Rose Altın

Satıcı: Stoklu Market

224,91 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 234.91
Ttec Type C AlumiCable 1,2 m Data ve Şarj Kablosu Altın Renk Dayanıklı Tasarım Özellikli

Satıcı: TelefonOutlet

258,90 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 268.9
Ttec 2Dk12S Usb-A - Usb-C Şarj Kablosu Siyah 249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 259
Ttec 2DK18RA Alumicable Type-C Şarj Kablosu Rose Altın

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

274,50 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 284.5
Ttec AlumiCable Data ve Şarj Kablosu 1,2 m Gümüş Type-C Bağlantı Tipi 2DK18G

Satıcı: PalaZTecH | 327 yorum

284,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 294
Ttec Type-C Şarj Kablosu Siyah

Satıcı: Emek Elektronikk

299,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 309
Ttec 2Dk18S AlumiCable Usb-A -Usb-C Şarj Kablosu Siyah 299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 309
Ttec Alumicable Type-C Uzay Grisi Şarj Kablosu 299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 309
Ttec Alumicable Type-C Gümüş Şarj Kablosu 299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 309

ttec AlumiCable 2DK18 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

ttec AlumiCable 2DK18 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
0.48 Gbps

ttec AlumiCable 2DK18 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 2A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

VARYANT

• Ürün Kodları 2DK18A 2DK18G 2DK18HY 2DK18K 2DK18L 2DK18MR 2DK18P 2DK18RA 2DK18S 2DK18UG

ttec AlumiCable 2DK18 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.