Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
100 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

ttec AlumiCable 100W Şarj Kablosu Fiyatları

ttec AlumiCable USB-C - USB-C 150cm 100W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Uzay Grisi Uzay Grisi

Satıcı: Cooffbe

239,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 249
Ttec Alumicable Usb-C - Usb-C 150CM 100W Pd/qc Hızlı Şarj/data Kablosu Uzay Grisi

Satıcı: Eren Modern | 11 yorum

319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 319.00
Ttec AlumiCable USB-C - USB-C 150 cm 100W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Uzay Grisi UG

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 429.00
Ttec AlumiCable USB-C - USB-C 150 cm 100W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Uzay Grisi UG

Satıcı: TudD Teknoloji

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 449.00
ttec AlumiCable USB-C - USB-C 150cm 100W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Uzay Grisi

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

454,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 454.50
ttec AlumiCable USB-C - USB-C 150cm 100W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Uzay Grisi

Satıcı: ttec

494,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 494.91
Ttec 1.5Metre 100W Süper Hızlı Type C to Type C Şarj ve Data Kablosu, Kopmaz Yıpranmaz PD/QC Şarj Destekli Kablo

Satıcı: Polham

533,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 533.41
ttec AlumiCable USB-C - USB-C 150cm 100W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Uzay Grisi 499,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 509.9
Ttec Alumicable Usb-c/usb-c 150cm 100w Pd/qc Hızlı Şarj/Data Kablosu Uzay Grisi 549,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 559

ttec AlumiCable 100W Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

ttec AlumiCable 100W Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
100 W
0.48 Gbps

ttec AlumiCable 100W Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 100 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD 3.0 QC 5.0
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması Gerilim Koruması

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 20V/5A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.5 m
• Renk Seçenekleri Gri

ttec AlumiCable 100W Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.